Sayfa 523/854 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Ben aldım ve unuttum bu hisseyi. Düşmesi, kalkması çok önemli değil. Dünya borsalarında düzeltmeden bahsederler var. Bu sene olmaz umarım. Ama olsa bile, hedef fiyata varmadan satmam, ki ondaki beklentim 4,50 - 5. Bakalım...

2. Arkaslar imarda gelisme varmi niye kimse bunu konusmuyor hikayemiz bu aslinda

3. Sabrın sonu selamet. bir bakmışsınız tavan serileri ile 4.50 görür. Arsa hikayesi sonuçlansın da bilgi yok. beklemedeyiz

4. Biz burdayizzz !!!satmak yok yola devam

5. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İndikatorlere baktigimda macd indikatoru mavi cizgi kirmiziyi kesmis yani asagi yonlu bir yol gosteriyor rsı ise 30 70 bandinda otuza dogru gidiyor otuzun alti topla demek yani biraz daha dusecek gibi

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Yalnız değilsiniz. Tavan serileri görmeden çıkış yok hisseden isterse 1.90 altı düşsün nakit var alırız paşadan
    Kardesim ALLAHIna kurban 6 aydir belimi dogrultamadim yaw neyse kalabalik iyidir insan insana lazim aman gitme topicten !!! Sindiler sanmasin mr.spek !!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Kardesim ALLAHIna kurban 6 aydir belimi dogrultamadim yaw neyse kalabalik iyidir insan insana lazim aman gitme topicten !!! Sindiler sanmasin mr.spek !!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sindiler sanmaz lot dağılımını çok iyi bildiği gerçek. her gün parti parti alıma devam ediyorum ancak farklı aracı kurumumdan elimde ne kadar olduğunu bilmesi imkansız. Eğer burayı okuyorsa bir tavan yaptırsın açılışa kurtulsun benden, sonra ne yaparsa yapsın. İnadım tamdır

Sayfa 523/854 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •