Sayfa 340/761 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. hızına dayanamadılar

2. Sayın borsamagduru hocamızın dediği gibi kahve molası 😀

3. derimoddaki tüm arkadaşlara ben mehmet 4335 benden daha eski kimse yok benden daha iyide hisseyi bilen biri iddia ediyorum yok dün hisse alanlar bugün satsalar karda olabi,lir ama ben hala cok zarardayım yıllardır yerinde uyudu beni şeker hastası tansiyon hastası pisikolejimi bozdu cigeri beş para etmez hisseler gözüme baka baka ona yirmiye 30 a kırk katladı en basiti ayen ona datagate 30 a hatta bir senede 5 e logo 35 e denge bir masa sandalye idi şirket aldı 2 tl dem 10 a katladı birsenede kimse görmez derimod bir başını kaldırdı herkesin gözü o başta bırakın acemşah beyin dedigi gibi hak ettigi yerlere gelsin bundan 5 sene önce bile 10 tl. gecmişti ben hissenin hak ettigi yerlere gelmesi gerektigine inanıyorum her şeyin hayırlısı bazı cakallar var o kişi kendini bilir onun sözlerine itibar etmeyin benim yazılarımdan o kişinin kim oldugunu eskiler bilir yaradanım ne derse o olur gerisi hikaye son sözüm şu olsun eger bu hisse biraz başını kaldırdıysa Acemşah beyin cabası coktur kendisine cok tşk ediyorum.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Varanbl Yazıyı Oku
    Acamsah arkadaşım saolll ben sattımmm Allah razıolsun
    40 - 50 liralik hisseyi 8 liradan beri satiyorlar...

bu fiyattan sattiginiz icin asil biz size tesekkur ederiz ..siz sagolun..!

Trader kardeslerim hata insan icindir.. hatadan donmek zordur bilirim . hata nin fiyati her gecen zaman pahalilasiyor..

herkesein kendi karari tabi.. her gun hafifliyor hafifledikcede gidiyor..!
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by Teos Yazıyı Oku
    Sayın borsamagduru hocamızın dediği gibi kahve molası ��

Afiyet olsun arkadaşlar..

6. Oooov bizimkiler burdaymışlar

7.  Alıntı Originally Posted by doruk Yazıyı Oku
    hızına dayanamadılar
    Asuzuyu arkasına bağlasak çeker mi ki ?

8. şubat roket ayıı,,,

Sayfa 340/761 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri