Sayfa 36/746 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 281 - 288 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Türkiye asfalttan vazgeçiyor! Beton yollar geliyor...
    Asfalta göre yüzde 35 daha ucuz, 2 kat daha uzun ömürlü olduğu söylenen beton yolların Türkiye'de kullanımı artmaya başlayacak.

2. Tüm çimento hisselerinde zayıf bir görüntü var. Su beton yol olayı tek basına sektör için müthiş bir olay ama 3 maymun oynamaya devsm edecekler gibi.
    İrmik menkul değerler yıllardır profesyonel kadrosu ile reel hayatta kazandıklarını borsada heba etmeyi gelenek haline getirmiştir.

3. Bu namussuzun yüzünden dünyaları kaçırdık.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Elindeki varlıkları bir harekete geçirse, piyasa değeri ikiye katlayacak nasıl bir yönetim var anlamıyorum, para kazanmamak ve kazandırmamak için elinden geleni yapıyorlar pes doğrusu.

5.  Alıntı Originally Posted by comep Yazıyı Oku
    Elindeki varlıkları bir harekete geçirse, piyasa değeri ikiye katlayacak nasıl bir yönetim var anlamıyorum, para kazanmamak ve kazandırmamak için elinden geleni yapıyorlar pes doğrusu.

Değerli kardeşim;

Üst yönetim geçen sene 12.793.107 TL huzur hakkı almış şirket yönetim kurulu ve üst düzey yöneticilir. Dolayısı ile şirket iş yaptığı müddetçe borsada oluşan fiyatın onlar için pek bir önem arzettiğini düşünmüyorum. Ayrıca 2010 yılından beri girmiş oldukları bir kaç işte zarar ettikleri için çok fazla maceraya gireceklerinide düşünmüyoeum.

2017 yılında üretim kalitesini arttırıcı, enerji ihtiyacını azaltıcı bazı yatırımlarla bu yatırımları destekleyici 4 adet silo yatırımı gerçekleştirilecek. Biz yeni iş kollarından ziyade üretimimizin tamamını satışa çevirmelerini (2016 da bir önceki yıla göre ciro daralması mevcut) ve üretimden kaybaklı maliyetleri düşürmelerini umalım. Daha karlı bilancolarla daha fazla piyasa değerine ulaşmamız o zaman kolaylasır.

Saygılar..
    İrmik menkul değerler yıllardır profesyonel kadrosu ile reel hayatta kazandıklarını borsada heba etmeyi gelenek haline getirmiştir.

6. Alış 10.37 satış 10.40 işlem gördüğü fiyat 10.39 tahtada olmaya kademede alış satış senin gibi tahtanın taa... Şerefsizler haysiyetsizler çukurlar.

7. 10.40 a dikkat irmik

8.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    10.40 a dikkat irmik

Sinirlenmemeye çalısıyorum. Tahta cok sığ çok mal almak risk gibi. tahtacı be güzel kullanıyor bunu.

Sayfa 36/746 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •