Sayfa 187/983 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by slowtrader Yazıyı Oku
    şöyle twetlere bı bakıyorum da ağlama duvarına dönmüş ,ky ya mali cakmislar bukadar adam yukarı maliyetlerle bu hissedeyken hareket yapacağını sanmıyorum,spek mali daha aşağılardan bunlardan geri almadan bırakmaz bence,bunun içinde ya buralardan bezdirecek yada asagalirdan geri alacak.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kendi düşen aglamayacak. Başkasının lafiyla iş yapmamayi insanlar bir sekilde ogrenecek / ogrenmeli. Kimisi tecrübe ederek kimisi ders cikartarak.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Aynen böyle, adam 1.24 zart zurt dedi. Millete verdi. Kendi akşam trade ledim çıktım dedi. Herkes zararda bekliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Aynen böyle, adam 1.24 zart zurt dedi. Millete verdi. Kendi akşam trade ledim çıktım dedi. Herkes zararda bekliyor.
    Adam milyon lot alıyor,iki kademeye veriyor, 20-30 bin kazanıyor. Satıp çıkıyor, sonra bekle ki yükselsin. Haftalar sonra dediği fiyata gelince "Benim söylediğim hisse eninde sonunda değerini bulur." der. Az buçuk teknikten anlayan da o fiyatı öngörür.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ama acimiyorum boyle ağlayan küçük yatırımcıya. Başkasının söylediğine balıklama dalan, desteği, direnci bilmeyen, önüne geleni ky dostu zannedip ona üstad diyene müstahak.

5. Bu şekilde kazanıp parayı büyütecegini sanıyorlar. Hâlbuki adamın trade yapmasına hizmet ediyor hepsi. Kendi göbeğini kesmeden anca bu olur....
    Bir de kızıyor, ben zaten kazanıyorum, size daha hisse adı vermeyeceğim diyor. Millet de yapma, etme, bizi yalnız birakma diyor. Üzülüyorum, 3 kuruşluk para düşüyor 2 kuruşa. Parası çok olan kaymağını sıyırıyor...

6. Bu arada birisini kastetmedim, Twitter'da " Üstad hisse.nette sana laf cakanlar var." denmesini istemem. Maliyetim 1.10, kendi hür irademle aldım. 😂 Biri mal pazarlamadi yani 🤣

7.  Alıntı Originally Posted by Mestan25 Yazıyı Oku
    Bu arada birisini kastetmedim, Twitter'da " Üstad hisse.nette sana laf cakanlar var." denmesini istemem. Maliyetim 1.10, kendi hür irademle aldım. 😂 Biri mal pazarlamadi yani 🤣

Müsterih olun efenim. Konu hurgz olunca twitler görünmez oluyor zannimca. twitlere yanit yok nedendir bilinmez.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. hurgz.jpg

Kısa-Orta Vade DALGA KALIBI ve fiyat hareketi eğitim çalışmasıdır.

Y.T.D.

Sayfa 187/983 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •