Sayfa 461/861 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 6884 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Tek beklentisi bilanço olan şirketin bilançosu 260 altında gelirse vay halimize

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku
    Tek beklentisi bilanço olan şirketin bilançosu 260 altında gelirse vay halimize

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Temettü ya da bedelsiz durumu bilançodan sonra yönetim kurulu toplantısında belli olacakmış. Kaynak: Banvit yatırımcı ilişkileri birimi.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by BEŞİROĞLU Yazıyı Oku
    Arkadaş ben grafikti, blançoydu, kardı, zarardı anlamam!
    Anladığım bir şey var: Ne kazandım, ne kaybettim!
    Bildiğim bir şey var: Kümese tıkıldık ve ayağımıza b...k bulaştı!
    Bu kadar!
    Eğer onlardan anlamıyorsanız borsada neden yatırım yapıyorsunuz?

Niye bu hisseyi aldınız birileri çıkacak dedi diye mi? Yapmayın, etmeyin yahu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. arkadaşlar bu gün 19,00 dan 3,500 adet destek attım...şu anda elimdedir artık hayırlısı diyelim...en son 19,66 dan almış ve ertesi gün %12 lik primi görmeme rağmen satmamıştım...aradan iki gün geçtikten sonra bu sefer de %6 lık tepki vermişti yine satmamıştım...bu hareketler beni de bıktırdığı için vede bilançoda ayın 22 sinde açıklanacak dendiği için 20,00 dan satıp çıkmıştım ( %2 kar )

bu gün tekrardan aldım...bakalım nasip ne olacak ?? aylardır bu hissede yorum yapıyoruz sonra da bilanço günü gelmişken almamak ayıp olur...:) artık kaderimiz neyse razı olacağız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. şu anda solo bilançoda 231 milyon kar var ve biz şu anda konsolide bilançoyu bekliyoruz...geçen yıl konsolide karı %25 civarı artmış idi...bakalım bu seferlik ne olacak ?? süpriz güzel bir kar gelirse çok memnun olacağız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu gün 19,00 dan 3,500 adet destek attım...şu anda elimdedir artık hayırlısı diyelim...en son 19,66 dan almış ve ertesi gün %12 lik primi görmeme rağmen satmamıştım...aradan iki gün geçtikten sonra bu sefer de %6 lık tepki vermişti yine satmamıştım...bu hareketler beni de bıktırdığı için vede bilançoda ayın 22 sinde açıklanacak dendiği için 20,00 dan satıp çıkmıştım ( %2 kar )

bu gün tekrardan aldım...bakalım nasip ne olacak ?? aylardır bu hissede yorum yapıyoruz sonra da bilanço günü gelmişken almamak ayıp olur...:) artık kaderimiz neyse razı olacağız...
    İş yatırım satmış Deniz yatırım almış. Sanırım sizsiniz tek kalemde 3500 lot. İş alıcıyı görünce hiç affetmiyor.
    Umarım hayırlı olur sizin için....

7. Burada daha önce de dile geitrdim yıl sonu karlar ciro primleri onlar bunlar bir sürü gider olur karlılık beklentim 250-265 milyon olur..YTD.. Ama bu rakam bile küçümsenecek bir rakam değil.-100 den gelmiş bir firmadan bahsediyoruz.Tabi burda FAVÖK e de bakmak lazım....

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İş yatırım satmış Deniz yatırım almış. Sanırım sizsiniz tek kalemde 3500 lot. İş alıcıyı görünce hiç affetmiyor.
    Umarım hayırlı olur sizin için....
    Aynen dostum o kisi benim...aracı kurumum da denizdir..artık hayirlisi diyelim..

Sayfa 461/861 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •