Sayfa 572/964 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=372&page=441 şurayı biraz okuyun derim artık borsada yeni oyunlar bu şekilde oluyor gerçi geçmişte aynı oyunu bu hanım Efendi'nin kardeşi ss mübarek kardeşler ile bu tahtada yapmıştı eskiler bilir

2.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Bana hiç inandırıcı gelmiyor bu 1 TL den hisse satma haberi alan adam eşek mi demez mi 35 kuruş olan hisseyi neden senden 1 TL den alım ben kerizmiyim haaa derseniz tahtadan toplasa o fiyata toplayamaz olabilir aynı oyunu galip yapmıştı yeşil hisseleri için tahta dışında su fiyata aldım dedi hisse aldığı fiyata gelmeden aldığı tüm hisseleri milletin kafasına Çaka Çaka yedirdi Engin yesil le galip in birlikte oynadıkları oyun aklıma geldi bu tahtada aynısının olcagina adım gibi eminim saten haber düştü hisseye hücum oldu ardından bu okadar da satış oldu genede inşallah ben yanilirim kimseyi etkilemek istemem
    kardeşin siz satabilirsiniz ama satar satmaz bu kadar kötülemenin anlamı olamaz bir tek uyanık siz deyilsiniz düşsünde tekrar alalım biz kar edelim millet baksın,

Bir defa göz altı pazarındaki bu hisseyi 25milyon hisse 1tl ortala ile alamazdı ama borsa dışında aldı bir düşünün birde bu hisseden para kazanacak fiyatın kaça çıkması lazım akıl var mantık var,

Zaten önümüzde olumlu bilanço beklentisi.
    Borçlarını yapılandırma beklentisi.
    Bürüt takas ve internet yasağı başvurusu yapıldı, bu yasağın kalkma beklentisi.
    Peşine gözaltı pazarı çıkma beklentisi....

3. Haaa anladım alan hayali kişi çok iyi niyetli millete siz bu kervan hissesini den çok çektiniz çok mağdur oldunuz biliyorum 40 liradan alin nasılsa ben mecburen para kazanmak hisseyi 1 TL nin üzerine cikarcam onun için size alim fırsatı veriyorum diyor

4.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Bana hiç inandırıcı gelmiyor bu 1 TL den hisse satma haberi alan adam eşek mi demez mi 35 kuruş olan hisseyi neden senden 1 TL den alım ben kerizmiyim haaa derseniz tahtadan toplasa o fiyata toplayamaz olabilir aynı oyunu galip yapmıştı yeşil hisseleri için tahta dışında su fiyata aldım dedi hisse aldığı fiyata gelmeden aldığı tüm hisseleri milletin kafasına Çaka Çaka yedirdi Engin yesil le galip in birlikte oynadıkları oyun aklıma geldi bu tahtada aynısının olcagina adım gibi eminim saten haber düştü hisseye hücum oldu ardından bu okadar da satış oldu genede inşallah ben yanilirim kimseyi etkilemek istemem
    Elinde mal kalmadı galiba sayın Ensantane

Ytd

5. tamam 1 TL.den sattı. deniyor ki maliyet 1 TL den alan almış enayi mi 1 TL den alsın. ya arka planda karaborsadan alışveriş olmuşsa. yani burada görünen 1 TLden almış ama aslında belki 030 dan almıştır. geri iadesini de digital parayla yapar mesela...

bu da var onun için sevinmek için erken bence.

zaten uzun vadeciler buralardan düşmüş çıkmış umurlarında değil de yeni gireceklere girebilir belki.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

6. sakın beyler aklı selim düşünün feri ve ani kararlar vermeyin..şimdi bir ikide cok muhterem zeynep bir şey söyleyeceğim

1-- bu hisseyi kime sattın ( sana ne diyemezsin ). derhal kime satış yaptığını acıkla) ben de ortanım benden bilgi saklıyamazsın
    2-- BU HİSSEYİ ALANA BORSADA İSTERSE HEMEN SATAR MI YOKSA BELLİ SATIŞ ŞARTI İLE Mİ VERDİN BU HİSSELERİ ALANA BUNU ACIKLA..
    3-- BU SATTIĞIN KİŞİ TÜZEL Mİ? ŞAHIS MI?..
    4-- % 5 KISMINI ALAN ADAM SALAK MI Kİ BU %5 HİSSENİN YANINDADA HOLDİNGİN BORCLARININDA %5 nin sahibi olduğunu bilmi mi?)
    5.. bu hisse alan tüzel veya şahısa borclar konusunda her hangi bir garanti verildi mi? acıkla
    6-- ben sattım demekle olmuyor hani şeffaf sınız ya şerefli onursal başkan sence kücük yatırımcıların bunu bilmeye hakkı yok mu?
    7..bu hisse almım yapan şahıs veya tüzel kişiye hisse geri alım garantisi verildimi?
    8-- sen bunu acıkla acıklamassan ben spk nezlinde bunların cevabını isteyeceğim isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü
    9.. son söz at sahibine göre kişler. bu satış kervansaraya borcu olan ilişkili holdinginize mi yaptın.. sorularım acık sana iletirler iletmezlerse spk,bist vasıtası ile sorulur..y.t.d

7. bu sorduğum sorulara cevabı olanlarda cevap vere bilir..diğer cevaplar görüntü kirliliğinden öte bir anlam ifade etmez benim acımdan ..y.t.d

8. Bu anlattıklarına burda cevap verecek seviyede aklı Selim kimseyi bulamazsın anca aklı kitlar zeynep 1 den hisse satmış almışlar hurda yaşadık Zengin olduk paranın a.....k diyenler cevap yarısına giriyor göründüğü üzere ben nacizane bir bilgi veririm diğer köyde arkadaşın birisi yazmış Zeynep'in bu hisseleri sattigindan haberi bile yokmuş hiç bir bilgiye sahip değilmiş anlayana bu cevap bile yeterde ama dediğim gibi aklı selim kimse olmadığından aklı kitlar anlamak isteği gibi anlıyor ona göre cevap veriyor

Sayfa 572/964 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •