Sayfa 130/416 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. ak yatırımdan virman olmuş o hisseler
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

2. Yok günlükte bakarsan bugün virmanlandığını görürsün o hisselerin ak tan ataya şirketin hisseleri ak yatırımda idi bugün kap haberi doğrultusunda virmanlanmış ve GEM bismillah deyip ky ye taktı 300 k yı bakalım yarın ne kadar satacak açılışta görürüz 1.64 ü sürekli gösteriyordu bugün yarın açılışta basabilir oraya

3. Öyle üç aylığa gitmene gerek yok yani arkadaş

4. O zaman sıçtık desene zarar büyük bu kadar olumlu habere bu kadar olumsuzluk nedendir anlamadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Gerçekten durum bu kadar kötü mü ya herkes karamsar

6. Arkadaş bunlar bu işte ciddi olsalar öyle 15 gün ortalama felan işi dolardırmaz ortak alacaksan adam gibi alırsın böyle üç kağıtla günlük trade ile ky sıkme in ne anlamı var bakalım bu kadar oyundan sonra ne planlıyorlar tahsisli ile çogalttıkları civcivler i ky ye kaçtan verecekler acale etmeyelim zarar varsa kar varsa durmanın anlamı varmış karar sizin ama mutlaka 30 kademe için bu çaba değildir diğer peri üç beşe katlamışken hisselerini bizimki aşağı kalmaz nede olsa onların piri en az beşe katlamalı oda en az yedi sekiz eder 😁😁😁🤣🤣🤣🤣

7. Bugün kapanışa doğru tahtada atanın sattıklarının çoğunu metro karşıladı bizzat izledim ama sonra metro da sattı deniz marbas aldı şeker aldı bu şereflerin hesaplarına akıl yetmez hayırlısı bakalım o kadar güzel haber gelmişken buralarda durmaz inşallah ytd

8. Zaten arkadaş bu hisse gidecekse bizim patronun kankası olan galip in metrosu bu işi yapacak şimdiden diyorum şu aşamada metronun girdiği tahtaya sinekler hemen üşüşüyor metro iki gün artıda kaparsa tavşanlar başlar bu tarihe not olsun galip siz iş yapamaz bizimki şu aşamada

Sayfa 130/416 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •