Sayfa 362/651 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne demek istediğini açar mısın dostum...ama beni kahraman ailesine iliştirmen ve beni görevli gibi göstermen hiç hoş değil...sana yakıştıramadığımı söylemek isterim....son 3-4 yıldır bu suçlamayı ilk defa sen yapıyorsun...

bu son 3-4 yılda zaten beni tanıyanlar tanıyor...yazdığım ilk yıllarda hisselerdeki isabetli yorumlarımdan dolayı bazı ky arkadaşlar beni spek olarak suçladıklarını hatırlıyorum....

onun dışında beni hisse pazarlamak ile suçlayanlar da oldu ama suçlayanların hepsi de gelip özür diledi...çünkü hisse zirvelerinde pazarlanır ben yorum yaptığım hisseler ise genelikle en ucuz veya alış için en uygun yerlerinde olduğunu görünce ve bunu zaman da ispat edince gelip benden özür dilemişlerdir...

tahmin ediyorum ki beni pek tanımıyorsun...zamanla tanıyınca gelip özür dileyeceğini tahmin ediyorum...tabi birazcık vicdanın varsa...zaten vicdanın yoksa yapacak bir şey yok sen her şekilde bildiğini okursun....
    En kötüler kuzu postuna girmiş kurtlardır derdi anneannem seni okuyunca hep o aklıma gelir rahmetli...

Ama akıllısın hakkını yememeliyim...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Keko iyi biridir hemde iyi yatırımcıdır yanlış algı oluşturmuş sizde.
    İnandığı hisselerde oda benim gibi fazla ateşli yazar hepsi budur.
    Kırıcı olmaya gerek yoktur, sonuçta alğımız hisseler biz değildir!
    Yani hisseler hakkında olumlu olumsuz görüş belirtmek serbesttir.

3. GENTS temettü tarihine kadar ne yapar. Son 1 yılda benim bildiğim tavan bile yapmadı.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. pazaretesi imkan verirse 2 birim alıcam,yoksa canı sagolsun,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Keko doğruları söyleyen , iyi bir forumdaştır. Herkes gibi o da patronlardan mağdur olmuş bir yatırımcıdır. Zaten hiç kimsenin birbirine mal pazarlama çabası olamaz. Bakarsın işine gelirse alırsın. Herkese selamlar.

6. Saat 22:00 İMKB açılışına 12 saat var.
    GENTS için hiç bir heyecana rastlamadım.
    Bakalım ne olacak.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aylarca beklediktan sonra Gentaş dan ayrılalı 3 ay kadar oldu. 1, 66 dan çıkmıştım. Kekoyu tanımam etmem ama söylediği herşey mantık çerçevesinde ve genellikle sağlam yorumlardı. Bir art niyet hiç sezmedim. Hakkını yemeyin lütfen. Dayanamadım yazmak istedim sadece. Borsada olan herkes belli bir zeka seviyesine sahiptir. Dolayısıyla herkes yorumları okur. Mantıklı bulan alır bulmayan almaz. Bu kadar basit. YTD.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Keko iyi biridir hemde iyi yatırımcıdır yanlış algı oluşturmuş sizde.
    İnandığı hisselerde oda benim gibi fazla ateşli yazar hepsi budur.
    Kırıcı olmaya gerek yoktur, sonuçta alğımız hisseler biz değildir!
    Yani hisseler hakkında olumlu olumsuz görüş belirtmek serbesttir.
     Alıntı Originally Posted by FERİKÖY Yazıyı Oku
    Keko doğruları söyleyen , iyi bir forumdaştır. Herkes gibi o da patronlardan mağdur olmuş bir yatırımcıdır. Zaten hiç kimsenin birbirine mal pazarlama çabası olamaz. Bakarsın işine gelirse alırsın. Herkese selamlar.
     Alıntı Originally Posted by justuntim Yazıyı Oku
    Aylarca beklediktan sonra Gentaş dan ayrılalı 3 ay kadar oldu. 1, 66 dan çıkmıştım. Kekoyu tanımam etmem ama söylediği herşey mantık çerçevesinde ve genellikle sağlam yorumlardı. Bir art niyet hiç sezmedim. Hakkını yemeyin lütfen. Dayanamadım yazmak istedim sadece. Borsada olan herkes belli bir zeka seviyesine sahiptir. Dolayısıyla herkes yorumları okur. Mantıklı bulan alır bulmayan almaz. Bu kadar basit. YTD.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorum yazmak anlamsız.
    Her koyun kendi bacağından asılır...
    YTD

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 362/651 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •