Sayfa 341/913 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    Sayın 059, öncelikle Kütahya Porselen üretiminin 1/3 ünü ihraç eden global pazarlarda bilinen bir şirket bu konuda şirketin hakkını yememeniz lazım. Kağıtları ise maalesef kaptırdılar ve toplayamıyorlar. Eğer öyle olmasaydı kağıt bugün tavan yapardı ve hepimiz arkasından bakardık. Sayın Uzunburun ve siz ilginç bir şekilde yorumlar yazıyorsunuz ve bu durum forumda çok dikkat çekiyor. Israrla ne olursa olsun yükselmeyecek diyorsunuz ve ciddi bir korku yaratma gayretiniz var. Ama maalesef biz korkmuyoruz. Çünkü çoğumuzun maliyeti 1,90 larda ve kendi adıma oraya kadar yolu var. Tahtacı Yok diyorsunuz. Sizce kağıdı ben mi baskılıyorum. Patronu bilirim o bu işlerle uğraşmaz ama onun adına uğraşan var. Saygılarımla yatırım tavsiyesi değildir çünkü kendime bile yararım yok
    Patronunu bilirim paraya ihtiyacı yok diyorsunuz....!!!ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    Bu arada unutmadan söyleyeyim paraya herkesin ihtiyacı vardır. Hatta patronların daha çok vardır.
    K.K dan daha hizlisiniz patronların paraya daha çok ihtiyacı vardır diyorsunuz...!!!ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    zorla küfür ettirecekler
    uşak sermağin F/S sı 18 bunun F/K sı 7 ye düştü son bilanço ile
    fiyat/defter değeri 0,8.
    FAVOK artmış ciro artmış, belliki ihracatta iyi kurdan artmış, bilanço iyi gelmiş. önceden vuk ile zaten düşmüştü.
    çoğu şirkete baktım genel yönetim ve pazarlama ortalama 50 m. bunda 100 milyon. 10 milyon bile tasarruf etseler net kar 45-50 m. gelecekmiş.
    hisse hala ölü numarası yapıyor. bütün temel analiz değerlerin ucuz, bilanço da kötü gelmedi, ithal porselen damping yasağıda geldi. ne bekliyonuz aq larımın.
    reklamı yok bu gider nasıl olur şikayet ettik, şimdi de her kanalda reklamı var. çok kurnazlar çokkkkkkk.
    yemin etmişler kimsee ekmek yedirmemeye bakşa izahı yok bunun. uşak sermak in F/K SI 18 bunun Kİ 7 oldu. yok böle bişey.
    spek abi, mevlüt var, çocuğun sünneti var, yapın bişeler, verin şu hakkımızı, yeter parayı mezara mı götürceniz.
    yatırım tavsiyesi olamaz.

Küfre sinirlenmeye gerek yok. Eninde sonunda bu kağıt hareketlenecek. Aynı 4 lerden 9,57 ye gittiğimiz gibi. Üstelik artık 3 yılın tecrübesi ile ne yapacağını da anlıyoruz. Sadece zamanını belirleme gücümüz yok ama benim de acelem yok.

ytd değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    K.K dan daha hizlisiniz patronların paraya daha çok ihtiyacı vardır diyorsunuz...!!!ytd...

Sayın 059, sanırım yazdıklarımı tekrar okumanız gerekiyor patronu bilirim o bu işlerle uğraşmaz, yani borsa işleriyle bire- bir ilgilenmez dedim. Paraya ihtiyacı Yok demedim. Lütfen tekrar okurmusunuz. YTD

5. Sayin leva;Kütahya porselenin sahibi patron değil mi🙃...ytd..!!!

6. Hadi bakalım coniler toplayın toplayın.

Yatırım finans
    HSBC
    Merrıll

7. Sayın ortaklar şirket stokları 129 milyona ulaşmış,bu durum 2018/1.ç. Hasılatın 100 milyon tl.nin üzerinde olacağını gösteriyor.kar marjımızın %39 lara yükseldiği görülüyor. 2017/4.ç. Bilançoda ambalajlama giderlerinin yaklaşık 9 milyon olduğunu görüyoruz,ilk 3 çeyrekte bu rakam ortalama 1,9 milyon tl. Yani bu gider kalemi abartılı şekilde yükselmiş,bu durum sürdürülebilir olmaktan uzaktadır. 2018/1.ç.te bu kalemin 3 milyon tl.yi geçeceğini sanmıyorum,yani 6 milyon karı cebe indirdik.esas faaliyet diğer gelir/gider farkı ilk 3 çeyrekte 3,3 milyon tl. + da,lakin son çeyrekte -2 milyon olmuş, yaklaşık 5 milyon tl. De burdan(buradaki risk yaklaşık 2,2 milyon sgk teşviğinin kesilmesi olabilir) cebe indirdik.etti 11 milyon brüt kar,buna 3,4 mn. Son çeyrekteki net karı da eklersek 1.ç. Karımız 12 milyon tl.yi geçebilir.hasılattaki artıştan gelen kar da artan operasyon giderlerini karşılasın.yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Memati Yazıyı Oku
    Sayın ortaklar şirket stokları 129 milyona ulaşmış,bu durum 2018/1.ç. Hasılatın 100 milyon tl.nin üzerinde olacağını gösteriyor.kar marjımızın %39 lara yükseldiği görülüyor. 2017/4.ç. Bilançoda ambalajlama giderlerinin yaklaşık 9 milyon olduğunu görüyoruz,ilk 3 çeyrekte bu rakam ortalama 1,9 milyon tl. Yani bu gider kalemi abartılı şekilde yükselmiş,bu durum sürdürülebilir olmaktan uzaktadır. 2018/1.ç.te bu kalemin 3 milyon tl.yi geçeceğini sanmıyorum,yani 6 milyon karı cebe indirdik.esas faaliyet diğer gelir/gider farkı ilk 3 çeyrekte 3,3 milyon tl. + da,lakin son çeyrekte -2 milyon olmuş, yaklaşık 5 milyon tl. De burdan(buradaki risk yaklaşık 2,2 milyon sgk teşviğinin kesilmesi olabilir) cebe indirdik.etti 11 milyon brüt kar,buna 3,4 mn. Son çeyrekteki net karı da eklersek 1.ç. Karımız 12 milyon tl.yi geçebilir.hasılattaki artıştan gelen kar da artan operasyon giderlerini karşılasın.yatırım tavsiyesi değildir.
    Memati iyi hayal satıyorsunuz😂😂😂, gerçek ortada zaten 😁😁... ytd...!!!

Sayfa 341/913 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •