Sayfa 162/548 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. A.E.Y

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Selamlar
    Benimki aslında bir ironiydi. 2 günde bir kağıdın %40 düşmesi için iflas erteleme, haciz vs gibi nedenleri olur. Ortak satışı, bedelli gibi durumlar bile bir hisseye %10 etki eder. Hele ki düzenli kar eden ve yüksek temettü veren bir kağıt nasıl bu kadar düşer?
    Şimdi düşürdü buralardan mal istiyor. Ama yukarıdan mal yiyenler ortalama düşürmek için alıyor, benim gibi yeniler de alıyor daha aşağı gelse daha da dağılacak bunu da yapamaz. E peki ne yapacak? Buralarda 5-10 kademe içinde tutup bezdirip sattıracak. Başka da bir şey yapamaz. Ben sabırlıyım beklerim.
    Hatta sabah 2,90 aldım saniyesinde 2,88 yaptı sonra 2,98 oldu ama yemezler. Biraz bekleyelim bakalım etekteki taşlar bir dökülsün.
    Çarşamba yazdığımız yazının kalın punto kısmı dışında bir gelişme yok.
    Adamlar çaresizce 5-10 birim içinde mal sattırmaya çalışıyor.
    Doktoru geldi hemen reçete yazacak;
    1)Sürersin 3,50'ye benim gibi çok çıkan olur. Oradan yaparsın 5 lira atlayan çok keklik olur.
    2)Verirsin 2 lira altına düşen çok olur . Ama benimki aç kurtlar da fazla olduğu için oralardan kapan da daha fazla olur
    3)Ya da bir aşağı batçık yaparsın mutlaka düşen olur ama o zaman da günlük vuruşmaya gelenler çok olur
    4)Buralarda blok lot düşmez alsan alsan 5000 lot alırsın

Kısacası adamlar çaresiz yukarı ölü kedi sıçraması bile yaptırmıyor.

Stratejim belli her 30 kademe düşüşte mal alırım. 3,50 de elimde tek lot kalmaz.

3. Bi arkadaşımın ısrarıyla aldmıştım. Aldığıma bin pişman etti. Neymiş bu kağıt çok düşük dördü beşi görürmüş. Ben girdimya katır gibi yerinden oynamıyor. Günlük aşağı gidiyor.

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hayatimda hic boyle marj yememistim terbiyesizce oldu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. tahta yı izlemek çok zevksiz arkadaş ya 3 dakks da bir işlem oluyor sıkılıyorum.elimde olmayan Bossayı izliyorum daha çok zevk alıyorum )

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Hayatimda hic boyle marj yememistim terbiyesizce oldu
    Butun hiss3leri satacakmisiniz. Hisseden cikiyorsunuz galiba

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Butun hiss3leri satacakmisiniz. Hisseden cikiyorsunuz galiba

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satici degil alici benim denizden yapilan alislar bana ait herif 90 bin verdi ben 33 aldim son alisimdi yeter.1 lot vermedim bu hareketin 1 sebebi olmali
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Az kaldı genel kurula kokusu çıkar

Sayfa 162/548 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •