Sayfa 549/853 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Yarın basar gaza...

2.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Stop falan olma kardeşim hisse düşer çıkar bana güven. Haa trade etmek istersen ben anlamam sen bilirsin. Ama stop yapma hisseden fazla uzak durma. Nacizane tavsiyem.
    Demiştim heymen kardeşime. İnşallah satmamıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by heymen44 Yazıyı Oku
    aynen satılan milliyet gazetesi imiş bizim hissemiz milliyet pazarlama

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sattınmı ?

4.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Sattınmı ?
    duruyor lakin maliyet çok yuksek

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İnvesting de arkadas 990 bin alici var diyordu bir iki saat once

6. Şirketimiz'in aralarında Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş. ("Yaysat"), Doğan Gazetecilik A.Ş. (Posta, Fanatik), Doğan Haber Ajansı A.Ş., Doğan TV Holding A.Ş., DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. ("Kanal D" TV), Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ("CNN Türk" TV), Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. ve Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ("D Smart")'nin de bulunduğu, yazılı ve görsel medya bölümünde faaliyet gösteren doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklarımızdan önemli bir kısmının sermayelerinde sahip olduğumuz paylarımızın tamamının satışı ve devri konusunda, 1.100.000.000$ (Birmilyaryüzmilyon Amerikan Doları) "işletme değeri"nden, ilgili finansal borçların indirim konusu yapılması suretiyle, 890.000.000$ (Sekizyüzdoksanmilyon Amerikan Doları) "hisse değeri" üzerinden, Demirören Holding A.Ş. ile görüşmelere başlanmıştır. Konuya ilişkin gelişmeler oldukça, ilgili mevzuat kapsamında ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır.
    gece saat 4 de gelmiş bu haber fakat burada mipaz ilgili bir konuya değinilmemiş mi ben mi haberi anlayamadım. siz ne dersiniz

7. Ben bu buyuk satisin mipazin buyuk arazisi ile ilgili buyuk bir anylasma olduguna inananlardanim

8. Mipaz satılsın satılmasın asıl hareket mipazda başlayacak arazi degeri mipazın fiyatının kaç katı zaten bugün tavan olmaz belki ama haber akışı geldikce borsada bi müddet dogan kağıtları favori olacak bu ara

Sayfa 549/853 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •