Sayfa 403/912 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. 0,7x maliyetli Cemaş'larımı 2017 Ocak'ta 1,8x ortalama ile satmıştım...
    Gözümün önünde uçtu gitti. Bir kere bile alsam mı acaba demedim. Bu Rıza 2011-2012 de de böyle işlere girmiş kağıt 0,5X lere kadar düşmüş, 5 yıl yüzüne bakan olmamıştı.... Herkese geçmiş olsun...

2. senet i almak ve satmak ve
    kar/zarar etme noktasında karar benimdir

bu konu da kimsenin veryansın etmesine gerek yok karda edilir zararda

ben bu noktadan uzak olmak üzere
    spk nın verdiği karar la ilgilenmekteyim
    çünki bu karar hukuken kamu yani Türk Milleti adına verilmiş bir karardır

ve bukarar dogru ise sorun yok
    ama yatırımcıyı korumak amacıyla bunu yaptım diyor ve yatırımci bu işten magduriyet buluyorsa (en ilginç tarafı sucladığı kişilere 6 ay işlem yasağı getiriyor aynı şekilde tedbir kararı şeklinde normal yatırımcıyada 6 ay tedbir yasağı getiriyor)
    o zaman kararı sorgulamak durumunda hissediyorum
    sabır, sabır, sabır...

3.  Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    yasal dayanak olmadan reis e ulaşmak yanlış olur
    yasal dayanak olsunki onuda yaparız
    Bu isin sorumlusu Spk dir.birden gelen 6 ay brut ve internet cezasi ky yi ucaktan parasutsuz dusmesine sebeb olmustur.

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Yatrmci kardesm haftaya belki en son pazartesi de taban yapar en gec sali acilir ama bu onemli degil önemli olan operasyonun bittigi gozunu kapat 2 ay so ra bak hissenn 1.50 oldugunu yada 1.20 oldugunu goreceksn ne zaman toplarlar ozaman hareket olur ama bukadar kucük yatrmcda öyle 3 ayda satmaz en az 1,5 sene
    hocam ben katılmıyorum söyledikleriniz doğru olabilir ama bu kağıt 2010 yılında halka arz olmuş en düşük 0,93 krş görmüş sonra güçlü bir şekilde 2011 yılında 10,15 görmüş ondan sonrası malum ky ya dağıtmışlar ama her gün işlem yaparak 2012 yılından 2016 haziran ayına kadar sürünmüş 2016 yılı haziran ayında 0,54 krş dan işleme başlamış en son 7,15 görmüş ve brüt takas olayı mal dağıtılamadı hala adamların elinde tamam biraz bekleriz 6 ay 1 senede olabilir ama bu malı dağıtmak için mutlaka yukarıya götürecekler

5. Birde bu şeker fabrikası iptal haberi tam bir saçmalık, nasıl pluyorda borsada işlem gören bir şirket kafasına göre haber üretip istediği hareketi yaptırabilir.
    Bunun bir cezası yok ise kacasına esen patron, ben metro, havalimanı, yol, fabrika vs. ihalesine girmeye kara verdim deyip işini görüp sonra vazgeçtim diyebilir. Ha ihaleye girersin kaybedersin o başka, ama canım istedi vazgeçtim dersen sana niye vazgeçtin, girmeye karar verirken ile şuan arasında ne dark var diye sıran mutlaka birileri olmalı, ve cezası öyle işlem hasağı celan hibi hafif cezalar olmamalı.

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

6. Bu patron bu kötü haberi neden şimdi yolluyor, ihaleye daha zaman yok mu? zaten ky mal almıyor, by de almıyor. Hissenin dibe vurmasını mı istiyor.

Herkese Hayırlı Cumalar

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

7. Bizim paralar nibas ta.

Sent from my iPad using hisse.net

8. şaka gibi.
    Dükkanı kapatıp gittiler resmen.
    Defter değerine mi gidiyor ne?

Sayfa 403/912 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz