Sayfa 561/854 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Tek bir yeri söylesem pendik kurtdoğmuş bölgesinde 2.238.000 mt arsa şuan dava açtı %30 konut verilse yeter hisse fiyatini hesaplayın mt2 şuan 130 150 tl arası bu senenin sonuna dogru artık sonuçlanır diye düsünmekteyim takip etmekte fayda var

2. tüpçüye geçecek şt.lerle doğanda kalacakları ayrı ayrı değerlendirmek lazım. doğan kendini tamamen satmadı ya...
    doğana para girecek.
    satılan medyanın akibeti ayrı bir konu.
    doğan tavan ama medya yön arayışında.

3. Ortaklar şundan herkes emin değil mi ; milpa doğan da kaldı? Pazartesi öngörünüz ne olur?

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Doğan grubu satışlarından dolayı bir kez daha milpa ya döndüm ama iyi zamanda dönmemişiz.4 geçer seans sonu diye aldım.ters köşe oldu.yukarıda arsa muhabbeti yapan arkadaşlara sözüm.arsasına güvenerek alınmaz diye düşünüyorum.su havzası her yanı su havzası.imar mimar yoookkkk.o bölgenin imar işi yakın zamanda sonuçlandı biliyorum.anacak doğan ın arazisi büyük olsada su havzasında çoğunluğu.ARSA İLE İLGİLİ YAZAN ÇİZENLERE İNANMIYORUM.Dua edelim de pazartesi doğan holding hürmetine zararımız çıkar.YTD.

5. hissesi olan arkadaşlar için yazıyorum.ben doğan holdingteki satış bu hisseye de yansır diye aldım.bir daha yazıyorum.arsasından dolayı değil.zira istanbul ömerli baraj haritasını açtığınızda ne demek istediğimi anlarsınız.arazi SU HAVZASI KORUMA ALANINDA.

6.  Alıntı Originally Posted by ALPTUĞ Yazıyı Oku
    hissesi olan arkadaşlar için yazıyorum.ben doğan holdingteki satış bu hisseye de yansır diye aldım.bir daha yazıyorum.arsasından dolayı değil.zira istanbul ömerli baraj haritasını açtığınızda ne demek istediğimi anlarsınız.arazi SU HAVZASI KORUMA ALANINDA.
    Su havzası koruma altında ise sittin sene imar çıkmaz

7. Kimseyi yanlış bilgilendirmeyin...

8. Aydın doğan arsaları su kaynaklarını korumak için almış olmalı...çok şövalye ruhlu adammış...

Sayfa 561/854 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •