Sayfa 66/193 ÝlkÝlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 521 - 528 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. Yetmez

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Yetmez

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn dünyalý neye yetmiyor daha dün'e kadar bu fiatlarýn çok çok altý teklif ediliyordu...( yanlýþ anlaþýlmasýn ben sonuna kadar bekleyeceðim. herkesin kendi kararý kendini baðlar.)

3.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    sn dünyalý neye yetmiyor daha dün'e kadar bu fiatlarýn çok çok altý teklif ediliyordu...( yanlýþ anlaþýlmasýn ben sonuna kadar bekleyeceðim. herkesin kendi kararý kendini baðlar.)

Bence de yetmez...Yýllarýn adý var üzerinde...Hak ne ise o olsun...Bir de YTM' ye baþvuruyorsunuz...Nominalin altýnda hisse vermiyorlar...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

4. Whatsup ta yazarken ayný problem, forumda yazarken de ayný problem.

Herkes sizin gibi mi düþünmeye mecbur mu ?

Herkesin kendine ait bir fkri olamaz mý ?

Neden insanlar hep baþkasýnýn fikrini yargýlamaya kalkýyorlar ?

Bizim tek hesabýmýz Allah'a... Baþka kimseye açýklama yapmak, ya da fikrimizi beðendirme mecburiyetimiz yok..

Yetmez 20 diyenler vardý
    Burada Yazýlan,Çizilen Yorumlar Yatýrým Danýþmanlýðý Kapsamýn da Deðildir.Kiþisel Yorumdur.Sadece Beni Baðlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akýl Saðlýðýnýz Bozulabilir.Uyarýmý Yapayýmda

6. Bu kaðýda ben anlam veremedim. Adý üstünde gayri menkul yatýrým ortaklýðý iken düz mantýk olarak düþünürsek nasýl oluyordu bu duruma düþüyor . Fabrika deðil ki çýkardýðý üründen zarar etsin , sanayi þirketi deðil piyasaya uyum saðlamasý, ne oldu elindeki arsalar da heyelan mý oldu, aldýðý kiralar karþý mý gelindi. Anlayan varsa lütfen bana izah etsin. Þimdiden teþekkür ederim

SM-T230 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yetmez diyenlere 2 liradan satarým.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatýrým bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatýrým danýþmanlýðý kapsamýnda deðildir.
    Burada paylaþtýklarýmdan dolayý trakyalý ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alýntý Originally Posted by davleze Yazýyý Oku
    Bu kaðýda ben anlam veremedim. Adý üstünde gayri menkul yatýrým ortaklýðý iken düz mantýk olarak düþünürsek nasýl oluyordu bu duruma düþüyor . Fabrika deðil ki çýkardýðý üründen zarar etsin , sanayi þirketi deðil piyasaya uyum saðlamasý, ne oldu elindeki arsalar da heyelan mý oldu, aldýðý kiralar karþý mý gelindi. Anlayan varsa lütfen bana izah etsin. Þimdiden teþekkür ederim
    Dedikleriniz sonuna kadar doðru ama sýkýntý þurada; grup bünyesindeki bütün batýk firmalarýn borcu EGYO'ya yüklendi.

Bir gün önce borç yokken borçlarýn EGYO'ya devredilmesi ile bir gün sonra bir anda 200 milyon TL borç ortaya çýktý.

Bu borçlarda EGYO'nun mal varlýklarý satýlarak kapatýlmaya çalýþýldý.

Neticede sýfýra sýfýr elde var sýfýr.

Sayfa 66/193 ÝlkÝlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •