Sayfa 221/821 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. bu adam ammacı nedir başkası satiyor o alıyor

2. aslında olay çok basit; şirket hisse satmak istiyordu ama direk satsa istediği yerden alıcı bulamayacaktı! galip geldi kağıdı yukarı çekti salarken alım yapıyormuş gibi yapıp diğer taraftan açık yaptırıp elindekini yukardan çıktı ve bu esnada şirkette malı alacak yatırımcıyı ürkütmeden 2 nin üstünde kalarak satmayı başardı ve başarmaya da devam ediyor! peki bu satış nerde biter ve bu kadar ky kağıda sarmışken galip bu insanları hoş geldiniz gelin hep beraber tavan tavan gidelim zengin olun der mi?

YTD.

3. Benim bildiğim galip dün virman yoluyla 3.30 dan aldığı haber geldiği anda metro daydi mal şimdi denizde gözüküyor dün yatırım finansman la 9 milyon mal sattı bugün kağıt 2.45 i gördü oradan bastı 2.30 a 2milyon kusurde şu ana kadar sattı öğleden sonrada devam edecek gibi benim tahminim birincisi galip in aldığı 30 milyon hissenin 2.30 değilde daha düşük olabilir yoksa dün alınan mali anında denize aktarıp yatırım finans yoluyla satmaz çünkü 30 milyonluk hisseyi 2.30 dan alıp 2.30dan satmaz.ikinci olarak metronun girişini fırsat bilen yatırım finansman satışa geçmiş olabilir diyecek ama bana göre çok zayıf bir ihtimal lafın kısası biz bunlarla ugrasamayiz her an ekran başında olacan elin tuzda olacak bunlar garibana ekmek yedirmez o yüzden dikkat edin arkadaşlar YTD

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. Bişey daha ekleyim yukarıdaki yazıya ek olarak tahmin sadece galipte bu 30 milyonu cumaya kadar bosaltmazsa bende bişey bilmiyorum zaten dün den beri 10 kusur milyon sattı tekrar söylüyorum tahmini olarak düşündüm kimse etkilenmesin alan alır satan satar yalnız kağıda aşık olmayın STOP noktanizi iyi hesap edin herkese bol kazançlar bu kumar aleminde YTD

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    aslında olay çok basit; şirket hisse satmak istiyordu ama direk satsa istediği yerden alıcı bulamayacaktı! galip geldi kağıdı yukarı çekti salarken alım yapıyormuş gibi yapıp diğer taraftan açık yaptırıp elindekini yukardan çıktı ve bu esnada şirkette malı alacak yatırımcıyı ürkütmeden 2 nin üstünde kalarak satmayı başardı ve başarmaya da devam ediyor! peki bu satış nerde biter ve bu kadar ky kağıda sarmışken galip bu insanları hoş geldiniz gelin hep beraber tavan tavan gidelim zengin olun der mi?

YTD.
    Katılıyorum..👍👍👍

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Adam mal çakacak yer arıyor...1.30 dan anlaşmıştır 30 milyon lotu

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar benzer şeyler ygyo'da da yaptılar.Bir gün önce hisseyi yükselttiler sonra da metroya virman yoluyla sattık diyip o gün tabana verdiler.İki gün sonra metro elimdekileri sattım dedi.eğer şirket alıyorsa genelde sadece açık olan kısım değil A grubu da satın alınır.Bakınız ECBYO.Tabi ne olur bilemeyiz ama sadece aradaki benzerlikleri söyledim.

Sayfa 221/821 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •