Sayfa 357/967 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Tatil budur sitesinde şöyle yazıyor eğer tur satın aldin sonra iptal etmek istedin 50 TL gitti.diyelim1 milyon müşterinin tamamı iptal olsun.50 milyon kâr.demekki iptal olmasa %usulu çalışacak.. darphane gibi %5 olsa sadece sesli düşündüm.yanlista olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    ISGSY den madem haber yok
    Bu sayfada GÖZDE den haberleri paylaşalım
    En azından Girişim şirketlerinin ne kadar iyi yolda olduklarını düşünürüz .

Dünya gazetesi internet sitesinde yayınlanan habere göre;
    Haberler Şirket Şok'un halka arz büyüklüğü 2.6 milyar TL olacak
    Şok'un halka arz büyüklüğü 2.6 milyar TL olacak
    Şok Marketler'in halka arzının en az 2.6 milyar TL büyüklükte olacağı bildirildi. Halka arz gelirinin finansal borçların ödenmesinde kullanılacağı ifade edildi.
    Şok'un halka arz büyüklüğü 2.6 milyar TL olacak
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Mehmet Şimşek girişim sermayesine destek diyor sektörü daha cazip hale getirilecek gibi

4. Yatırım teşviki verilen kurum ve projelerini incelediniz mi ?
    Ben hiç şaşırmadım. Neye şaşırtmadığımi da yazayım.
    1. Cari açigi azaltmak hedefiyle çikilan teşviklerin cari açigi azaltma etkisinin yetersiz olmasına şaşırmadım. 2. Kapasitesi limitli, herkesin yandaş olarak bildiği şirketler yanında her daim proceci Zorlu grubu vb olmasına şaşırmadım. 3. Ihracat performansı zaten iyi olan otomotiv ana şirketlerinin listede olmasına sasirmadim . 4. Teşvikler belirlenirken sanayi strateji belgesinin güncellenmemiş olmasına şaşırmadım. Şaşırmadım, ne yapayım. Böyleyim.

Endeks düşüşü halkbank davasından mı yoksa teşvik boş çıktı ondan mı

6. http://www.businessht.com.tr/teknolo...urkiye-hamlesi

İlk satılacak sirket radore gibi duruyor

7.  Alıntı Originally Posted by hendese Yazıyı Oku
    http://www.businessht.com.tr/teknolo...urkiye-hamlesi

İlk satılacak sirket radore gibi duruyor
    Radore nin diğer ortağı Doğuş SK kapandı.Hisseleri devretmeye hazır olması lazım, üçe beşe bakacaklarını zannetmiyorum. Isgsy neden almaz veya neden alıcı bulunmaz sorularının yanıtını bilmiyorum.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Radore nin diğer ortağı Doğuş SK kapandı.Hisseleri devretmeye hazır olması lazım, üçe beşe bakacaklarını zannetmiyorum. Isgsy neden almaz veya neden alıcı bulunmaz sorularının yanıtını bilmiyorum.
    İşgsy 'nin radore'u alacak parası olduğunu sanmam .cunku 2014 yilinda radore'a yaklasik 30milyon dolar deger bicilmisti.maxis Fonuyla beraber alacağını da sanmıyorum.
    Veri merkezine büyük ilgi olduğundan satışı kolay olur.en son istanbul one satılmıştı.
    Bakalım radoredan kar mi zarar mi yazilacak

Sayfa 357/967 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •