Sayfa 135/398 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Tam detayını bilmiyorum ama bunlar yassı çelik üretiyorlar,bunlar da otomobil için otomobil üretimi ihracat ağırlıklı olduğun dan ülkemizde ki darboğazdan etkilenmezler,tek sıkışacakları yer iş makineleri satışı olur.

2. sonuç olarak , bilinçli olarak zarar verici,sermaye kaçırıcı bi eylem yapmazlarsa ülkemiz deki sorunlarla her şirket kadar etkilenir.

3. beni başka biriylemi karıştırdınız acaba ...kerevitaş ve heleki grafik böyle birşey mümkün değil ki bryat ın çok uzun vadeli olduğunu ben söylerim...

4.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    beni başka biriylemi karıştırdınız acaba ...kerevitaş ve heleki grafik böyle birşey mümkün değil ki bryat ın çok uzun vadeli olduğunu ben söylerim...
    Özür dilerim,Sn inatçı bomberman ın gönderisi kalmış hafızam da.

5.  Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Özür dilerim,Sn inatçı bomberman ın gönderisi kalmış hafızam da.
    sorun değil...olabilir karıştırma

6. Sn. Kartopu 2017 sonu ciro ve netkar değerlerini bigpara da Ceo nun 2018 hedefleri değerlendirmelerinde kendisinin medyaya verdiği beyandan almıştım.Teşekkür ederim tesbitiniz için.

7. Iyi ki varsın be sn. Sinirli ) sen olmasan yıllardır zaten tadı olmayan bu forum sensiz hiç çekilmezdi....)
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

Sayfa 135/398 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •