Sayfa 682/964 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    İşler iyi gitmezken 22 kuruştan alırım diyenler, işler iyi gittiğinde 3 liradan aşağı vermem diyecekler.
    Her iki rakama da inanmayınız.
    Diğer köydeki beyler sakin olalım. Volbor un tahtacı ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
    Volbor bu köyde 4 senedir yazıyor hatırladığım kadarıyla. Tahtacı ise geleli bir yıl olmamıştır.
    Bunlar şahsi düşüncelerimdir. Tahmin olarak diyebilirim ki tahtacının beklediği bir haber var.
    Danıştayın SON kararı olabilir veya başka bir haber, bilemiyorum. Sadece sabırla beklememiz lazım.
    Eminimki zaman azaldı. Bu ay bitmeden tahmini yazıyorum, bu hisse yukarı atar kendini. Sadece 15 gün sabır.

Hangisine bakalım 🤔

2. Denizde kum bizde sabır istedikleri gibi oynasınlar 5.00 TL. aldım 5,00 TL. satarım o KADAR

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ezel31 Yazıyı Oku
    Diğer köydeki beyler sakin olalım. Volbor un tahtacı ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
    Volbor bu köyde 4 senedir yazıyor hatırladığım kadarıyla. Tahtacı ise geleli bir yıl olmamıştır.
    Bunlar şahsi düşüncelerimdir. Tahmin olarak diyebilirim ki tahtacının beklediği bir haber var.
    Danıştayın SON kararı olabilir veya başka bir haber, bilemiyorum. Sadece sabırla beklememiz lazım.
    Eminimki zaman azaldı. Bu ay bitmeden tahmini yazıyorum, bu hisse yukarı atar kendini. Sadece 15 gün sabır.

Hangisine bakalım ��
    Ne alaka şimdi. Anlat bakalım ne anladın. 15 güne kadar tahmini yukarı atar demişim. Sonrada 22 kuruşu
    Bekliyorum diyenler zamanı gelecek 3 lira az diyecek demişim. 22 kuruş diyenle 3 lira diyen aynı kişi olacak iki rakama da
    İtibar etmeyin demişim. Sen ne anladın kardeş? Yada işine geleni mi anladın.

4.  Alıntı Originally Posted by drms Yazıyı Oku
    Denizde kum bizde sabır istedikleri gibi oynasınlar 5.00 TL. aldım 5,00 TL. satarım o KADAR

5. Aman haaa çok dikkatli olun spk başkanlığına. 16 yıl Bank Asya genel müdürlüğünü yapmış olan teccilli fetöcü Ali Fuat Taşkesenlioğlu nu atamışlar adam koltuğa otur oturmaz ilk. İcraatı çifter çifter hisseyi kod dışına atmak olmuş hangi hisseler olduğunu merak edenler için bkz ESEM bkz TRANSTURK ikisine birden aynı gün aynı zamanda kıçına tekmeyi koymuş benden duymuş olmayın ne demişler zaman kötü kolla g..t kollamazsan g. t koyarlar kötü

6.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Aman haaa çok dikkatli olun spk başkanlığına. 16 yıl Bank Asya genel müdürlüğünü yapmış olan teccilli fetöcü Ali Fuat Taşkesenlioğlu nu atamışlar adam koltuğa otur oturmaz ilk. İcraatı çifter çifter hisseyi kod dışına atmak olmuş hangi hisseler olduğunu merak edenler için bkz ESEM bkz TRANSTURK ikisine birden aynı gün aynı zamanda kıçına tekmeyi koymuş benden duymuş olmayın ne demişler zaman kötü kolla g..t kollamazsan g. t koyarlar kötü
    Bir kaç ay evvel burada konuşulmuştu. Özsermaye/sermayenin negatif olması ne demek diye sormuştum.
    Arkadaşlarımızda açıklama yapmışlardı sağ olsunlar. Bugün uygulamalı olarak görmiş olduk.

Transturk özkaynaklar -164774 Ödenmiş Sermaye 25623283
    Esem Özkaynaklar -3271271 Ödenmiş sermaye 13315500
    Kervan özkaynaklar 362772112 Ödenmiş sermaye 588505080

Özkaynaklar negatife düşünce kot dışı olmuşlar. Transtürke yazık olmuş. 165 bin lira için değermi yav.

7. Büyük ihtimal transtürk hol. sahiplerinin bindiği araba 165 binden pahalıdır. Neyse her şirket kendi bacağından asılır.
    Kervana inandık bekliyoruz. Sende bas gaza artık kervn.

8. Transturk için bilerek yapmışlardır veya yapılmıştır. şu kot dışı olayı çok zalimce. kot dışına almak şirketi cezalandırmak değil, sen yatırımcıyı cezalandırıyorsun. o zaman ne idüğü belili olmayan şirketleri borsaya almayacaksın. borsaya alıyorsan yatırımcıyı koruyacaksın.

kervn yöneticileri hikayesini yeniden yazıyor çok şükür.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

Sayfa 682/964 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •