Sayfa 165/557 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. tüm bağfaş çı kardeşlerimin berat kandilini tebrik eder .yüce mevlamdan nicelerini nasip ederim.....ALLAHa emanet olun geceniz mubarek olsun......

2.  Alıntı Originally Posted by yavuz1514 Yazıyı Oku
    34 milyon kur farkı zararı.... Bu borç bitmeden bu kâğıt bitecek...
    Keşke sorun sadece kur farkı zararı olsa. Esas faaliyet karı inanılmaz düşmüş. Geçen yıl 32 trilyon bugün ise 3 trilyon. Satış rakamları keza. Elle tutulur bir taraf yok. Zaten fiyatın bu kadar rezil olması bilançonun habercisiydi. 15 yıllık dolar bazlı dipte...bu yılda bir halt olmayacak. Tek bir umut kaldı mahkeme belki kazanırsa bir nebze tepki verir yoksa bu satış rakamı bu b.ktan bilanço ile bir yere kibildayamaz..hatta sonraki ceyreklerde bilanco zararı çok daha yüksek gelecek gibi. Bu marj bu kur bu maliyetler oldukça..

Hayırlı kandiller..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. İyilestirme icin Odenen bir milyon euro ve stoktaki (maliyet uzerinden 30 kusur milyonluk) mallar var.... Gerisi berbat

4. Bir zamanlar 12 TL iken ucuz dediğimiz tezekspir 8 TL de...bu işin tek mimari Mr. recebi tebrik ediyorum...
    Son düzenleme : Belekkimi; 02-05-2018 saat: 11:06.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

bu yeni fabrika batıracak bu şirketi
    bay gencerlerde bankalara ülker ,doğuştan uğrayacak gibi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bir zamanlar 12 TL iken ucuz dediğimiz tezekspir 8 TL de...bu işin tek mimari Mr. recebi tebrik ediyorum...
    Abi sendeki sabir kimsede yok ne kagitlar gitti gecen seneden beri bu uyuz halen 8 lerde gecen sene 30.000 lotla bagfasi biraktim suan donsem 63.000 lotla donuyorum. Varin siz dusunun bu kagidin halini

7. 8.06-8,09 çok kuvvetli bir destek. Ölü kedi bile böylesine düşüşlerde sıçrarmış. Ben ikinci seanstan itibaren bu sıçramayı bekliyorum. Zira yaşanan panikle, satılacak noktaların çoook altına gelindi.

8.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    8.06-8,09 çok kuvvetli bir destek. Ölü kedi bile böylesine düşüşlerde sıçrarmış. Ben ikinci seanstan itibaren bu sıçramayı bekliyorum. Zira yaşanan panikle, satılacak noktaların çoook altına gelindi.
    Demekki bu olu kedidende beter olmus

Sayfa 165/557 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •