Sayfa 139/807 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 6449 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. hisse diye aldık sakladık...dile kolay 18 ay ...endks 77 binde iken 82 den aldık ...yanlış yatırım....herkese kolay gelsin...bol şanslar diliyorum...

2. Işık Ökte bloomberg ht de açığa satış var borsa genelinde dedi benim anladığım spekülatif satışlar ama çok can yakıyorlar gün gelir can yakanların canıda yanar...

3. Kalanlar hep ayni insanlar....

4. arkadaşlar 18 ay önce 77 maliyetli 1000 lotum var sizce zararı kapatırmı kalmak mı zor gitme mi ? sizce

Nisan ayı üretim ve satış adetlerini bekliyoruz.

6. elinde hissesi olan Arkadaşlar hiiiç sıkmayın canınızı ,,,, heepsi gelir geçer ,,,

yabancılar seçim sonucunu erken alıp ,,,tüyoları onlar daha erken bilip ( özel anketler yaptırılıyor ) hareket ediyorlar,, ,

24 hazirana yakın piyasa tepkiyi vericek ,,

Traktör'e gelirsek ,,,hissenin halka açıklığı % 24.90 ve bu oranın % 74'lük hisseside yabancının elindedir,, yani bizim Türklerin elinde hisse çok az ,,, piyasada 100 adet kağıt var bu kağıdın 74 tanesi yabancıda dır,,

dolayısıyla tahtayı yabancılar kontrol ediyor,,, ayrıca yabancılar çıkış filan yapmadı oran değişmedi aynen duruyor ,,

Traktör hissesi her sene sonu Aralık ayı başında en düşük seviyesine gelir ,,, uygun fiyattan mallanılır ,,, ve temettü ye son üç ay kala % 25 primlenir ,,, ( yıl başından itibaren 3 ay içinde )
    yıllardır ve şimdiye kadar hep böyle oldu ,,, bundan sonra böyle olurmu görücez , genelde piyasadaki çoğu hisselerin hareketleri bu şekilde olur ,,,

temettüden son üç ay önce mallan ,,, temettüye yakın veya duruma göre sat kurtul ,

TTRAK - haftalık - 2.05.2018

Ana Endeks - Aylık Grafiktir

şu ara hisselere bulaşılırmı derseniz tabiki şahsım adına Hayır ,,, daha ucuza almak varken ne gereği var pahalı almak demi ?
    önce Ana endeksi takip edelim 99 altta bekliyor ,,, dönüş başlamadı ayrıca seçime yaklaşık 27 Borsa iş günü var ,,,
    son haftalarda seçimin sonucu belli olur piyasaların hareketinden aklınızda olsun ( ortamı koklayın ona göre hareket edin ,,, dolar ve altın'ın geri dönüşü başlar , tam ters orantı Borsa yükselir )
    Son düzenleme : İzmir; 02-05-2018 saat: 22:06.

7. bu kan emici ..... çocuklarına tek lot satmadığım gibi elimdekiyle de aldım buralardan, ha şimdi küfür ediyorum kızıyorum düşürdükleri için ama ilerde belki de bu fiyatta verdikleri için dua ederim. Çünkü bu düşüşün şirketin temeli anlamında hiç bir izahı yok. Akıl almaz zararlar etse ,kar dağıtmasa, şirket üretemese, ürettiğini satamasa diyeceğim ki tamam. Ama saçma .

8. Bu hissenin speği bizi uzun süre süründürecek anlaşılan

Sayfa 139/807 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •