Sayfa 656/898 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Trakyali istedigin yere geldi bakalım ne olacak

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. YYAPI bu haberi göndermiş. Bizimkiyle ilgisi varmı acaba...

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. Maddesi gereğince, ilişkili taraflarla 2017 yılında gerçekleştirilen yaygınlık ve süreklilik arz eden işlemlerin incelenmesi ve 2018 yılında gerçekleşecek benzer yaygınlık ve süreklilik arz eden işlemlerin uygunluğunun değerlendirilmesi amacıyla Yönetim Kurulu tarafından 08.05.2018 tarihinde hazırlanan raporun sonuç bölümü aşağıda sunulmaktadır.

İlişkili Taraf İşlemlerine İlişkin Rapor'un Sonuç Bölümü:

2017 yılında, Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.'nin ve %100 hissesine sahip olduğu Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.Ş.'nin bu rapor kapsamına giren ilişkili şirketlerinden Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Wowwo E-Ticaret Telekominikasyon A.Ş. ve grup şirketlerimizden Yeşil Kundura Sanayi A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kızanlıklı ile yapmış olduğu işlemler, piyasa koşullarına uygun gerçekleştirilmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. Maddesi hükmü gereğince, Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. ile devralmış olduğu Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.Ş. ve bağlı ortaklıklar ile ilişkili taraf işlemleri değerlendirilmiş, Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Wowwo E-Ticaret Telekominikasyon A.Ş. ve grup şirketlerimizden Yeşil Kundura Sanayi A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kızanlıklı ile yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerinin 2017 yılı hesap dönemi içerisindeki tutarının Şirketimizin kamuya açıklanan 2017 yılı konsolide finansal tablolarında yer alan hasılat ve satışların maliyetine olan oranının %10'undan fazlasına ulaştığı ve 2018 yılında da bu %10 limitinin üzerinde aynı koşullarda ilişkili taraf işleminin gerçekleşeceği öngörülmüştür. Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili tebliğlerindeki düzenlemelerine istinaden Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan işbu raporda, Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. ile Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.Ş. ve bağlı ortaklıklar ile ilişkili taraf işlemlerinin değerlendirilmesi ile Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. ile Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.Ş. ve bağlı ortaklıklarının 24 No'lu Uluslararası Muhasebe Standardı kapsamında belirlenen ilişkili taraflarla 2017 yılında gerçekleştirdiği yaygınlık ve süreklilik arz eden işlemlerin şartlarının emsallerine nazaran bariz farklılıklar göstermediği, piyasa koşullarına uygun olduğu ve 2018 yılında da ilgili kuruluşlardan aynı koşullarda yaygınlık ve süreklilik arz eden alımların yapılmasında sakınca olmadığı sonucuna varılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

3.  Alıntı Originally Posted by mnsh19 Yazıyı Oku
    Trakyali istedigin yere geldi bakalım ne olacak

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Patron ne derse o olacak.
    Umudum yok.
    Kulliyen zarar. Al sat ile kazandığım Kar da gitti.
    Neyse yatırımcı olduk.
    1,30 dan alanlar bekliyorsa bende
    Bekliyeceğim...

4. YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5. WC parasından ucuz oldu.
    Anlıyacağınız patron hisseyi mok yoluna götürdü...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. http://www.yesilgyo.com/tumprojeler.php
    Bu konutları satsalar ihya oluruz.
    Ama piyasa durgun...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Açığa satış lar yasaklanmış isallah buradan döner

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu kğttan hiç bir s2m olmaz maliyetim 0.84 yıllarca bekleriz artık bu kağıda haber falan işlemez

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 656/898 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •