Sayfa 158/842 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 6730 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Hakikaten cinali bey cok başarılıydınız sizin tel alacaktım bi türlü müsait olmadınız NASIL İLETİŞİME GECERİZ [email protected] burdan görüşelim

Alıntı Originally Posted by MAMAMİYA Yazıyı Oku
    Hakikaten cinali bey cok başarılıydınız sizin tel alacaktım bi türlü müsait olmadınız
    özelden yazıyorum

3. mutlaka ulaşmam lazım size

Alıntı Originally Posted by MAMAMİYA Yazıyı Oku
    mutlaka ulaşmam lazım size
    özel mesazdan yazdım telefon numaramı bilginize

5. bekliyorum

Cinali bey in arkasında oturan söz alıp konuşan bendim ve cinali beye destek verdim ama katılım çok azdı . Bu yönetim barsadan falan hiç birşey bilmeyor .Asıl şirketi yöneten genel müdür olan kişi yatırımcının hissedarların para kazanmasını istemiyor 3300 ortağın haklarını korumayı falan düşünmüyor .50 yıl önce kurucu ortağın hissedarlığı ortadan kaybolmuş zorla avkatla tesbit ettirmiş ama 50 yıl önce dedesinin yatırdığı 3000 tl nin bugün 1 lot hisse bile etmediğinden borsaya kote olamadığını gördüm . Ayrıca bugün avkat arkadaşımla görüştüm işbir holdink hakkında iki davada kazanmış birisi yine almanyadaki işcilerden. Ortak olduğu halde hissedarlığı kabul edilmemiş bir vatandaşın haklarını aramış hissedar olduğu bulunmuş ama bedelli sermaye artırımlarına katılmadığı için hisseleri borsaya kote olacak kadar değerde olmadığı ama vatandaş babasının anısına bir lot olmayan hisseleri saklayacağnı belirtmiş işte ÜLKEMİZDE HALKIN KATILIMI COK 0LAN ORTAKLIKLAR DENETİMSİZLİKTEN VATANDAŞIN ORTAKLIĞI İYİ NİYETİ SUİSTİMAL EDİLEREK KÖTÜ NİYETLİ YÖNETİCİLERİN ELİNE GEÇTİĞİNDE ALIN TERİYLE KAZANDIĞI PARALARINI BAŞKALARI BOL KESEDEN HARCIYOR.Ben bugün Eryaman arsasının büyük bir meblağ fiatla satıldığını bunun hissedarlara hisse olarak yansıtılmadığını hatırlattım ve bana açıklayıcı cevap vermediler. Bu yönetim bu şirketi büyütme niyetinde değil olduğunu gördüm

Olay net adamlar ortaklara aptala yatıyor

Bir an önce durumu hukuka dökmek lazım

Sayfa 158/842 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •