Sayfa 94/329 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 745 - 752 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Aynen. Sattıysanız para nakde geçene kadar işlem yaptırmıyor diye biliyorum. Konuyu daha iyi bilen üstadlar da yazarsa iyi olur

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Aynen. Sattıysanız para nakde geçene kadar işlem yaptırmıyor diye biliyorum. Konuyu daha iyi bilen üstadlar da yazarsa iyi olur

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    al sat yapabiliyoruz galiba 2 lot denemek için yazdım satıldı
    satış tarihi 08-05-2018, 14:12 2. lotun
    hesaba bu gün düşmüş hesapta para vardı 2 lotun parasıda içinde sandım ve 6 tl yaklaşınca yine dip olaçak diye satttım 6 tl altı almak ıstedim hesapta para görünmüyünce bakiye yetersiz diye alamadım yarın o da hesaba düşer al sat yapılmıyor dikkat yani satarsan alamıyorsun

4. Brüt takas bitiş tarihi nedir?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    ***FLAP*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

07.05.2018, 18:31:31

***FLAP*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [FLAP] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, FLAP.E payında 08/05/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 22/05/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.* VBTS kapsamında 03/05/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 17/05/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan FLAP.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 22/05/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.* Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    burda yazıyor

6.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    burda yazıyor
    Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://www.youtube.com/watch?v=JBr8Au0G82I
    kadın bizim durumumuzu çok iyi anlatmış.

8. Hissenin frenler patlamış galiba hep aşağı gidiyo

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/329 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •