Sayfa 701/964 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    uzaktan izleyim y.t.d sen bilancoyu böyle okuyorsan yandın ki yandin) y.t.d
    vah vah ixir vahhh senin kafa iyice gitmiş...

Allah'ım yaaaa... tablodan bakıp onları ben yazdım... Onlar dip not değil...

sen dip not mu zannettin a ba kardaşım benim...

he he ixir heee bir de 6 liraye gidecek derken nasıl okuyordun bilançoları onları bir anlat bakalım...

yok ixir4 yok muratordulu... biz biliriz seni...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. sen hiç dipnotlarda parantez için de açıklama yapılıp yorum yapıldığını gördün mü yavvv akşam akşam iyi güldürdün beni...

algı yapmak için ne kılığa gireceğinizi şaşırdınız... bari işinizi iyi yapsanız...

yav yoksa tabloları mı bulamadın... öyle kolay bilgi yok tek tek oku bilançoyu )

bulursan ama haber ver valla gücenirim... bilanço okuyormuş... işinize geldiği gibi okursunuz... biz yazınca da kızarsınız...

dedim senden olmaz... diğerleri gelsin...

seni ixir seni...

3. ) friko bilanco orda duruyor tek rar okumanı tavsiye ederim..y.t.d yapacak birşey yok..y.t.d

4.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    ) friko bilanco orda duruyor tek rar okumanı tavsiye ederim..y.t.d yapacak birşey yok..y.t.d
    buldun galiba ))

ben okudum sen merak etme ixirciğim...

ama emin ol her çarpıtmanıza buradan cevap vereceğim...

ne kadar kızsanız da )

biz senin ANKARA ANKARA derken patron mal satarken bilanço okumanı, gazlamanı da biliriz... niye bunlara cevap vermiyorsun...

ne değişti be ixir de yağlayıp balladığın şirketi kötülemeye başladın )

ben anlıyorum da bir de sen anlat... anlat anlat utanma

birileri eş zamanlı sermaye azaltımı ve bedelli sermaye artırımı gündeme getirmiş.
    keşke bunu yapabilse yuzde 72 patrondaysa bedelli seve seve kabulumüzdür.
    bunu volborda çok işledi ama pes etmek zorunda kaldı.
    bilmediği konularda yazan burda mahçup olur

6. 38 değdi grafik öyle diyor dedi arkadaşlar. Peki şimdi ne diyor buna bir cevap ve grafik atacak yok sanırım. Yıllardır milletin ahını almış bu şirket yönetimi ve dalkavuklari günümüz deyimi ile iki cihanda rahat huzur yüzü görmeyin bu kadar ah ve bedua yeter size.

7.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    38 değdi grafik öyle diyor dedi arkadaşlar. Peki şimdi ne diyor buna bir cevap ve grafik atacak yok sanırım. Yıllardır milletin ahını almış bu şirket yönetimi ve dalkavuklari günümüz deyimi ile iki cihanda rahat huzur yüzü görmeyin bu kadar ah ve bedua yeter size.
    Grafikge nedir yahu bu hissede grafik ne zaman tutmuş sakamısınız bu hissede ben grafigimi paylaştım 60. Kurusken 21 veya 22 lerden bu sefer aliciyim demiştim genede aceleci olmamaya karar verdim gidişata göre 17 ve ya 18 kuruştan yeni alim fiyatimi revize edebilirim

8.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    22 mi 😂😂😂😂
    Hee 22 son gulen iyi gülermiş duymusmuydun bu sözü daha önce

Sayfa 701/964 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •