Sayfa 78/139 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Bugün belli idi kademesi nde spek devam li toplama derdindeydi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

DESA Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1102500

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Günaydın arkadaşlar DESA nın beklentisi nedir. bilgi verirmisiniz
    YatırımTavsiyesi Değildir.

4. İyigünler size nacizane farkettiğim bişeyipaylaşmak istiyorum.Desa 2 hafta önce direnciolan herzaman gelip kapanışı yapıp aşağı döndüğü 1.13 kapattı.ertesi hafta orayı kırıp 1.35 tavan fiyata kadar çıktı.hafta sonu kapanışı ise kırdığı 1.13ün 1 kademe üstü 1.14 te yaptı.bu cuma kapanışı 1.15 yapacak ve hızlı çıkışbaşlayacak diye düşünüyorum.Bunu sadece 2 cuma kapanışından çıkardım.bu cumada 1.15 beklediğimden dün 1.05 ten birmiktar daha aldım.Dediğim gibi sadece farkettim bunu size yazmak istedim olur olmaz orasını bilemem.

5. İkinci dönem bir ay sonra fiyatlanmaya başlar. Ekonomide bir bozulma olmazsa bu verılerle %40 potansiyel barındırmakta. Halka açık 34 ün içinde 16 sı patronun. O yüzden kalan 18 de fazla hacim yaratmıyor. Patron biraz daha toplarsa herşey olabilir. 2.dönem bilançosu bu büyüme ve satış rakamlarıyla herşeye gebe. İzlemedeyiz...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. [QUOTE=ariesnet;2149046]İkinci dönem bir ay sonra fiyatlanmaya başlar. Ekonomide bir bozulma olmazsa bu verılerle %40 potansiyel barındırmakta. Halka açık 34 ün içinde 16 sı patronun. O yüzden kalan 18 de fazla hacim yaratmıyor. Patron biraz daha toplarsa herşey olabilir. 2.dönem bilançosu bu büyüme ve satış rakamlarıyla herşeye gebe. İzlemedeyiz..

ALTINI İMZALAYIM))))ESAS FAALİYET KARI VE HASILAT ARTIŞINA BAKIN........ENTERESAN.......ANLATMAYA GEREK YOK..........

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. dikkat ederseniz 6 aylıklar hep iyi gelmiş. aslında en düşük gelmesi gereken 2018/1 bilançosu idi. hesabınızı kitabınızı ona göre yapın derim. fk 9.89 ben genelde 15 altı fk ları uygun bulurum. pd/dd 0.80 yani piyasa değeri defter değerinin altında. en son buna benzer bir şirket olarak durdo yu 3 lerde yakalamıştım. şu an hisse senedi piyasasında çok fırsat var. dövizde düzeltme geldikten sonra millet kağıt arayacak. 2.dönemde anneler günü babalar günü bayram derken satışlar artabilir. eğer 2.dönemde maliyetler biraz düşerse haziran sonunda çok farklı yerlerde olabiliriz.
    teknik olarak 1 TL.psikolojik sınır seviyesi SL.önceki tepe geçilmesi halinde yeni ufuklara yelken açılabilir. tabi piyasa şartları olumsuza dönmezse.. 1-1.5 ay içinde belli eder. yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

8. Tablo için teşekkürler..

boşuna 2.dönem demiyorum. geçen sene 2.dönemde oluşan artış neredeyse 2 katı. bu dönemde aynı şekilde olursa fiyat ne olur?

[QUOTE=fener1907;2149111]
     Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    İkinci dönem bir ay sonra fiyatlanmaya başlar. Ekonomide bir bozulma olmazsa bu verılerle %40 potansiyel barındırmakta. Halka açık 34 ün içinde 16 sı patronun. O yüzden kalan 18 de fazla hacim yaratmıyor. Patron biraz daha toplarsa herşey olabilir. 2.dönem bilançosu bu büyüme ve satış rakamlarıyla herşeye gebe. İzlemedeyiz..

ALTINI İMZALAYIM))))ESAS FAALİYET KARI VE HASILAT ARTIŞINA BAKIN........ENTERESAN.......ANLATMAYA GEREK YOK..........

Sayfa 78/139 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •