Onemli Gunler Banner
Sayfa 168/557 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    -Geçtiğimiz mart ayında yapılan genel kurula katılmıştım.Kemal gençer kalan borcun 97 milyon euro olduğunu söyledi.
    -Kekleşme sorununun daha çözülemediğini bununla alakalı çalışmaların devam ettiğini belirtti.
    -Büyük bir üretici firmayla kalite sorunundaki çözüm için çalışıldığını ifade etti.
    -tahkim konusunun temmuz -eylül aylarında belli olması olasılığından bahsetti
    -yeni fabrikanın düşük kapasite çalıştığını kalite probleminin çözümüyle % 100 e çıkarılacak dedi.
    Yanlıs hatırlamıyorsam son faaliyet raporunda iyileştirme çalışmalarının bittiğini yazıyordu

2. Anlaşılan şu anda en belirsiz şey yeni fabrikanın üretim yapıp yapamadığıdır.

Yaptıysa ne kapasitede çalışıyor?
    Bu yeni fabrikada üretilen maldan kar oluştu mu?
    125 mio EUR- 95 mio EUR = 30 milyon EUR hangi bütçeden karşılandı? Eski fabrika karı mı yeni fabrika karı mı?

Eğer cevap yeni fabrikaysa arabamı satar bu fiyattan kağıt toplarım..

3. Bagfs ödemelerini 2. ve 4.ceyreklerde 7 ser milyon euro olarak odenmektedir, şu ana kadar borç ödemede bir sorun yaşanmadı herhangi bir yapılandırmaya gidipmedi, yeni fabrika deneme üretimine başladı tam kapasiteye yılın 2. Yarısında ulaşılacağı şirket tarafından açıklandı benim tahminim bu süreç tahkim sonucu ile beraber sonuçlanacak ancak şirket adına en olumsuz tablo iç piyasada tarımın durma noktasına gelmesi tarım sektörü son yıllarda çok sekteye uğradı satışları genel olarak yurt dışına yoneldi. Şahsen 11 yıllık tecrübeli bir bagfs yatırımcısı olarak çok zarar etmeme rağmen bir gün durumun tersine donecegini umutla bekliyorum
     Alıntı Originally Posted by kucukortak Yazıyı Oku
    alan satan belli mi

4. 11 yıl sonunda 30.000₺ üzerinde zarar, dolar bazlı varın siz dusunun

5. Kayahan'in bizimkisi bir aşk hikayesi şarkısı bagfs ve müzmin yatırımcısına ithafen yazılmış sanki... Biz aldık o düştü, o düştü biz almaya devam ettik.... Sonu hayır olur hepimiz için...

6. Artık hiç gelmiyor içimden belki peydel pey 10-15 kez alım yaptım, maliyeti düşürdüm nafile 78 m $ piyasa değerine düştü ben aldım o düştü aldıkça daha da dustu, bedelli dediler 2 kez katıldım yatirdim,, banka da mevduat tutan biri olmadığım için ülke sanayisinin kalkınmasına zerre de olsa destek.olayim istedim, ama artık o hale geldim ki kardesim yazıklar olsun haram zıkkım olsun...
    Bu kadar kansızlık olurmu bütün yatırımcıya kan kusturdular, resmen alın terimizi hiç ettiler... Daha ne diyeyim Gencer ailesi gün yüzü görmedin fitil fitil torunlarına kadar burunlarindan gelsin...

7.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Artık hiç gelmiyor içimden belki peydel pey 10-15 kez alım yaptım, maliyeti düşürdüm nafile 78 m $ piyasa değerine düştü ben aldım o düştü aldıkça daha da dustu, bedelli dediler 2 kez katıldım yatirdim,, banka da mevduat tutan biri olmadığım için ülke sanayisinin kalkınmasına zerre de olsa destek.olayim istedim, ama artık o hale geldim ki kardesim yazıklar olsun haram zıkkım olsun...
    Bu kadar kansızlık olurmu bütün yatırımcıya kan kusturdular, resmen alın terimizi hiç ettiler... Daha ne diyeyim Gencer ailesi gün yüzü görmedin fitil fitil torunlarına kadar burunlarindan gelsin...
    Aynen bende de o kadar..
    paramız pul oldu..benim zararın 50 bin TL üzeri.dolar bazında klozet parasına dönmüş...
    bu firmaya yatirdigim her bir krus haram zehir zıkkım olsun..
    burunlarından fitil fitil gelsin.. bize gün yüzü göstermediler
    inşallah kendileride gün yüzü görmezler.. Yemek nasıl olmaz inşallah..
    (1.7 dolar hisse fiyatı, 64 milyon Euro şirketin piyasa değeri)..
    utanmazlar..
    Son düzenleme : Belekkimi; 12-05-2018 saat: 20:29.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Bagfs öyle bir çukur ki 7.40 a mi düştü "aaa ne kadar ucuz mu" dediniz, alırsan hisseyi birden 6,40 da bulursun, "olsun varsın ortalama mi dusureyim"dedin kendini 5,40 da bulursun... İnatlasip "daha ne kadar dusecek" diye mi düşündün, kucağında bulursun 4,40 i.... Piyasa değerine bakıp bunları çok söyledim ben 11 yildir sonuç ortada...ibret olsun
    Y.t.d

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Aynen bende de o kadar..
    paramız pul oldu..benim zararın 50 bin TL üzeri.dolar bazında klozet parasına dönmüş...
    bu ahlak yoksunlarina yatirdigim her bir krus haram zehir zıkkım olsun..
    burunlarından fitil fitil gelsin.. bize gün yüzü göstermediler
    inşallah kendileride gün yüzü görmezler..hatta bu firmadan ceplerine giren her krus boğazlarında düğümlenir. Yemek nasıl olmaz inşallah..
    (1.7 dolar hisse fiyatı, 64 milyon Euro şirketin piyasa değeri)..
    utanmaz reziller..

Sayfa 168/557 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •