Sayfa 75/193 ÝlkÝlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 593 - 600 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. Sancak basmane için ne kadar süre istemiþti

Çevreci kardeþlere sormak lazim.!!!???zamaninda basmanenin yerinde ne gibi iþ yerleri faaliyet gosteriyordu kardeþim burasi otogar degilmiydi yuzlerce binlerce araç girisi/çikiþi yok muydu??? sizler neredeyiniz. Sormazlar mi? adama...AZ KALDI ÝNÞALLAH.

.................

Alýntý Originally Posted by acemi0537 Yazýyý Oku
    Cümleten hayýrlý geceler diler, tekrar saygýlarýmý sunarým tüm arkadaþlarýmýza.. Görüþmek dileðiyle..
     Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    Cok tesekkurederim
    Saðolasýn kardeþim.. Yalnýz þunu anlayamadým, ben sýrf mesajýnýza cevap verebilmek için yeni üye oldum.. Burada üyeliðim olduðunu hatýrlamýyorum bile, olsa zaten yeniden üye olamazdým diye biliyorum..
     Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    Evet degerli dostum. Tekrar hosgeldiniz.
    Sayýn Þirinyerli kardeþim.. Burada adý geçen ACEMÝ ben miyim? Yoksa benden baþka acemi de mi var?

Bu arada tüm arkadaþlara hayýrlý geceler diler, saygýlar sunarým..

degerli dostumuz, acemi537 kardeþimizi elim bir trafik kazasýnda kaybettiðimizi öðrendik. Baþta kýymetli Ailesine ve dostlarýna baþsaðlýðý diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSÝN.

7.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    degerli dostumuz, acemi537 kardeþimizi elim bir trafik kazasýnda kaybettiðimizi öðrendik. Baþta kýymetli Ailesine ve dostlarýna baþsaðlýðý diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSÝN.
    S.a. Benimde çok deðerli kardeþimdi. Hemen, hemen hergün telefonla görüþürtük. YÜCE RABBÝM mekanýný cennet etsin.Gittiði yerde Peygamberimize (S.A.V.) komþu etsin.Ailesiyle de bugün telden görüþtük.Taziye dileklerimizi tüm Egyo adýna ilettim Eþine...Dua bekliyor tüm sevenlerinden...Selam ve dua ile....
    YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR

8.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    Mekaný cennet, topraðý bol olsun...Ailesine sabýrlar dilerim...

Sayfa 75/193 ÝlkÝlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •