Sayfa 324/577 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    B dalgasına ne oldu.... Kedi mi yedi?
    önce okumayı öğren veya bilmiyorsan da sus da biliyor zannetsinler. Bu nasıl bir üslup böyle? Bak aşağıdaki cümlede 23-25'e tepki gelecektir dediğim yer B dalgası oluyor

'37'lerden buralara olan düşüş A dalgası, muhtemelen fibo %61,8 veya grafikte gösterdiğim yerlerden birinden tepki başlayabilir, bu tepki de 23-25 civarına denk gelebilir, sonrasında tekrar C düşüş dalgası gelecektir'

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Gecen sen düşecek dedikten sonra olan yükseliş dalgasının adı ne?? E dalgası mi?
    patronun adamısın galiba saldırmaya başladığına göre, hadi git mamanı versin sana bende mama yok

3.  Alıntı Originally Posted by boombastiC Yazıyı Oku
    önce okumayı öğren veya bilmiyorsan da sus da biliyor zannetsinler. Bu nasıl bir üslup böyle? Bak aşağıdaki cümlede 23-25'e tepki gelecektir dediğim yer B dalgası oluyor

'37'lerden buralara olan düşüş A dalgası, muhtemelen fibo %61,8 veya grafikte gösterdiğim yerlerden birinden tepki başlayabilir, bu tepki de 23-25 civarına denk gelebilir, sonrasında tekrar C düşüş dalgası gelecektir'
    Ben okumayı biliyorum da sen eksik yazıyorsun..... Tam yaz...

4.  Alıntı Originally Posted by boombastiC Yazıyı Oku
    patronun adamısın galiba saldırmaya başladığına göre, hadi git mamanı versin sana bende mama yok
    Soru basit ve net..... Hakarete gerek yok.... Madem dalgalara ad veriyorsun... Su 37 ye giden dalgaya da bi ad ver.... Hani sen düşecek dedin de çıktı ya..... O dalga..

5. Spekülatif olduğu için sen o dalgaya S dalgası diyebilirsin nasıl olsa anlamıyorsun sana fark etmez

6. Bedelsiz durumunda madem hisse adedi artıyor ama fiyat aynı oranda da düşüyor, yatırımcı için oluşan bir kazanç varmı bu durumda?

7.  Alıntı Originally Posted by boombastiC Yazıyı Oku
    Spekülatif olduğu için sen o dalgaya S dalgası diyebilirsin nasıl olsa anlamıyorsun sana fark etmez
    Ben senin ne dediğini sordum..... Benim. Dediğimi boşver...

Sanada acemi birsaci diyelim o zmN... Nasıl olsa tutturamiyorsun......

Hatta Ç dalgası diyelim.... Çaylağın Ç şi..

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ben senin ne dediğini sordum..... Benim. Dediğimi boşver...

Sanada acemi birsaci diyelim o zmN... Nasıl olsa tutturamiyorsun......

Hatta Ç dalgası diyelim.... Çaylağın Ç şi..
    kimin acemi olduğu belli daha dalga sayımını bilmeyen biri var karşımda, muhattabım değilsin git kumda oyna hadi bakalım bu sana son cevap

Sayfa 324/577 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •