Sayfa 182/332 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Biri zaten takası ve bugünkü pastayı koyarsa ne dedigimi çok daha iyi anlarsınız! Yaptığı ticarette 3 kuruş kar etmeyen, zarar üstüne zarar yazan şirket sahibi siz olsanız, mali toplayıp yıllardır beklenen bu haberi kullanıp milyon dolarlık olmak istemez miydiniz?????

2. Nu zarar kapanmax

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarın neler olacağı hakkında fikri olan var mı acaba

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tabi çakal her yerde çakal .. isim vermeye gerek yok yapılan yorumlara bakarsanız zaten anlarsınız kimlerin çakallık yaptığını! Maliyetine çok var evet, yıllardır bekliyorum evet hisse bugun %15 artiyi yedi evet ama bu piyasada artı kapatmak bile olumlu ... İki günde 12 mm lot hacim yapan kağıt yarın muhtemelen 2mm bile işlem yapmayacak çünkü dönen lotlar hep kendilerinin bu bile beni haklı cikaracak=

5.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    Tabi çakal her yerde çakal .. isim vermeye gerek yok yapılan yorumlara bakarsanız zaten anlarsınız kimlerin çakallık yaptığını! Maliyetine çok var evet, yıllardır bekliyorum evet hisse bugun %15 artiyi yedi evet ama bu piyasada artı kapatmak bile olumlu ... İki günde 12 mm lot hacim yapan kağıt yarın muhtemelen 2mm bile işlem yapmayacak çünkü dönen lotlar hep kendilerinin bu bile beni haklı cikaracak=
    Yarın bi yüzde 10 yapar mi üstad

6.  Alıntı Originally Posted by sadic Yazıyı Oku

Yapmaz hatta eksi bile kapatabilir... Ya arkadaşım orta vade uzun vade diyoruz patron diyoruz keyfine göre diyoruz... Sen bugün alıp yarın köşe olayım diyorsun... Adam zaten gunlukcu tokatlamanin peşinde.. bakarsin tavan yapar olmadı basar aşağı... Taktik maktik yok teknik yok bir hikaye var ve bu piyasada zaten tek ihtiyacımız olan...

7.  Alıntı Originally Posted by sadic Yazıyı Oku

üçgün üstüste artı yapmaz ise ....hikayesi boktandır

8.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    üçgün üstüste artı yapmaz ise ....hikayesi boktandır
    İnşallah

Sayfa 182/332 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •