Sayfa 226/818 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. 1,80 altındanda alırsınız merak etmeyin

yabancı yatırımcı hızla yapıkrediden çıkıyor. kar mar hikaye. karın açıklandığı gün bile anca 2 kademe gitti. bugün en çok para çıkışı yaşayan 3. hisse. haftalardır para çıkışı var. bugün bile 10 milyon para çıkışı var. yani yabancı çıkıyor, yerli alıyor ve alanın elinde patlıyor. 1,50-1, 80 arası yakındır. yerli aldıkça yabancı yerlinin eline vermeye devam ediyor. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ali-kaya Yazıyı Oku
    yabancı yatırımcı hızla yapıkrediden çıkıyor. kar mar hikaye. karın açıklandığı gün bile anca 2 kademe gitti. bugün en çok para çıkışı yaşayan 3. hisse. haftalardır para çıkışı var. bugün bile 10 milyon para çıkışı var. yani yabancı çıkıyor, yerli alıyor ve alanın elinde patlıyor. 1,50-1, 80 arası yakındır. yerli aldıkça yabancı yerlinin eline vermeye devam ediyor. ytd.
    hele alican almayacağın hissede almayacağın hissede ne diye yorum yaparsın. benim şöyle kötü bir huyum var: birileri alma-durum vahim-düşecek yorumları yaptığında yüklenirim hisseye ki zaten bugün yüklendim. bırak bu işleri alican bak yarın zınk diye ölecen, şu ölümlü dünyada arkandan küfrettirme kimseye.

4. üst direnç yükseliş 2.20 , alt destek düşüş 1.96

yalnız , kar suni geldi bana , Ali cengiz oyunu karı , onlarca gurup şirketleri içinde banka masrafı vb , giren çıkan şişirme , şirketler kendi içinde giderler ıvır zıvırlar için bankayı kullanır ,, banka bunlara masraf keser ,,, örneğin Aygaz havale çıkardı 100 tl yazarım ,,,, bir çok şirket var ,, tek başına Beko bile yeter ,,,

onun için yine dikkatli olun ,,, maliyeti düşük olanlar için çıkış imkanı olabilir ,,,

2.20 rakamına dikkat edelim ! üst destek

YKBNK - 31.07.2018 - Haftalık

neyse ,,

hisse genel trendi 31.07.2018

5.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    hele alican almayacağın hissede almayacağın hissede ne diye yorum yaparsın. benim şöyle kötü bir huyum var: birileri alma-durum vahim-düşecek yorumları yaptığında yüklenirim hisseye ki zaten bugün yüklendim. bırak bu işleri alican bak yarın zınk diye ölecen, şu ölümlü dünyada arkandan küfrettirme kimseye.
    elimde olmadığını nereden uydurdun. böyle uydurupta arkandan küfür ettirme kardeş. elimde 2,29 ortalama ile var. alım yapmayı durdurdum. çünkü yabancı çıkışı hızla devam ediyor. sen keyfine bak, almaya devam et. sıkıntı yok.

6.  Alıntı Originally Posted by ali-kaya Yazıyı Oku
    elimde olmadığını nereden uydurdun. böyle uydurupta arkandan küfür ettirme kardeş. elimde 2,29 ortalama ile var. alım yapmayı durdurdum. çünkü yabancı çıkışı hızla devam ediyor. sen keyfine bak, almaya devam et. sıkıntı yok.
    1,50-1,80 fiyatını hangi analize göre buldun. Tek gerekçen yabancıların çıkması mı?

7. Çok bakarsın çokkkkkkk

8.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    üst direnç yükseliş 2.20 , alt destek düşüş 1.96

yalnız , kar suni geldi bana , Ali cengiz oyunu karı , onlarca gurup şirketleri içinde banka masrafı vb , giren çıkan şişirme , şirketler kendi içinde giderler ıvır zıvırlar için bankayı kullanır ,, banka bunlara masraf keser ,,, örneğin Aygaz havale çıkardı 100 tl yazarım ,,,, bir çok şirket var ,, tek başına Beko bile yeter ,,,

onun için yine dikkatli olun ,,, maliyeti düşük olanlar için çıkış imkanı olabilir ,,,

2.20 rakamına dikkat edelim ! üst destek

YKBNK - 31.07.2018 - Haftalık

neyse ,,

hisse genel trendi 31.07.2018

öyle bir şey olmaz bankada... koç grubu şirketleri .. aygaz . beko falan öyle şişirme masraf ödemez ..hatta hiç ödemez..

Sayfa 226/818 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •