Sayfa 79/193 ÝlkÝlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 625 - 632 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. SELAMIN aleyküm

Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    acaba bu endüstri bölgeleri ipekyolunu kapsarmý yorumu olan

ayrýca, her konuda*telefon ve mail yoluyla yatýrýmcýsýna þeffaf olarak açýklamalarda*bulunmaktadýr.
    Þirketimizin Kurumsal Yönetim ilkeleri gereðince gösterdiði gayret ve*hedeflerin, hukuki süreçler karþýsýnda verilen mücadelelerin tarafýnýzca*bilinmesi ve birtakým sosyal platformlarda þirketimizin gerçekleriyle*örtüþmeyecek þekilde yaratýlan algýlar ve haksýzlýklara prim verilmemesi*hususunu önemle arz ederim.
    Saygýlarýmla

yýllardýr bu zamana kadar yatýrýmcýný süründür. Ondan sonra masumum de þirketler, resmi kurumlar dedikodu ile yönetilemez...ciddiyet vardýr...sen yýllar sonra bir açýklama yappp masumum de

aramýzdan ayrýlan merhum acemi0537 nin belki ne hayalleri, ne umutlarý vardý. çookkk yazýk. ALLAH a HAVALE EDÝYORUM. kim sebep ise...

3.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    degerli dostumuz, acemi537 kardeþimizi elim bir trafik kazasýnda kaybettiðimizi öðrendik. Baþta kýymetli Ailesine ve dostlarýna baþsaðlýðý diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSÝN.
    Ben yeni gördüm maalesef. Allah rahmet eylesin. Mekaný cennet olsun.

4. Bu topiðin durmasýný çok olumlu bulmuyorum ....
    Ýnsanlarýn ara sýrada olsa dönüp bakmasý ...ve gerçek elle tutulur bir haber olmamasý ....
    Gerçeði kabul etmek daha mantýklý deðil mi arkadaþlar ?
    Sayýn es es umarým yazdýklarýmý dikkate alýr ve kapatýr ....
    Zaten bir takým kendi arasýnda haberleþiyor ...Gerçek ve kalýcý haber basýnda çýkar

5. Tahtanýn açýlma ihtimali varmý

http://www.sanalbasin.com/avmyi-yapan-sirketten-aciklama-26292908/
    AVM’yi yapan þirketten açýklama

02 Aðustos 2018 10:38
    ÝZMÝR’in Karabaðlar ilçesi Üçkuyular Mahallesi'nde yapýmý devam eden otel ve alýþveriþ merkezine dair eski hak sahipleri tarafýndan açýlan 7 davada kararýn çýktýðýna dair avukat Mustafa Kemal Turan'ýn yaptýðý açýklamaya projeyi yürüten þirketten cevap geldi. Þirket yazýlý açýklamasýnda "Yapýlmakta olan proje Ýzmir ekonomisine ve kent hayatýna farklýlýk getirirken tamamen þehircilik ilkeleri, planlama ilkeleri ve hukuka uygun olarak devam etmektedir" dedi.

7.  Alýntý Originally Posted by sahilli Yazýyý Oku
    Tahtanýn açýlma ihtimali varmý
    Tahtanýn açýlabilmesi için bir kýpýrdanma bir icraat bir yönetim kurulu olmasý lazým.

Ama ortada hiç bir olumlu geliþme yok.

TMSF yönetimi devrettikten sonra yeni yönetimde kimler var, icraatlarý nedir fikirleri nedir hiç bir bilgimiz yok.

Alýntý Originally Posted by Psihalive Yazýyý Oku
    Tahtanýn açýlabilmesi için bir kýpýrdanma bir icraat bir yönetim kurulu olmasý lazým.

Ama ortada hiç bir olumlu geliþme yok.

TMSF yönetimi devrettikten sonra yeni yönetimde kimler var, icraatlarý nedir fikirleri nedir hiç bir bilgimiz yok.
    Bu Konu da Üstat Gencoya Danýþmak Lazým

Ekim yada Kasýmda Bir Ýhtimal Geliþme Olacak Diye Hatýrlýyorum Basmane satýþýndan gelecek olan 80 Milyon dolar kaç lirada tmsf de deðerleme yapýlacak 6.80 olmuþ dolar ve Denizli Avm den 20 Milyon dolar vardý galiba bir gecede 200 Milyon EGYO ya yýkýlan borçlarýn bitmesi hatta kasada bayaðý da bir tl artýya geçmesi lazým diye düþünüyorum.EPLAS 045 den 9.08 leri gördü egyo nun karasu olayý var ne oldu bunlara 225 küsür hektardý galiba ne oldu bu beklentiler hepsi bitti mi ?
    Burada Yazýlan,Çizilen Yorumlar Yatýrým Danýþmanlýðý Kapsamýn da Deðildir.Kiþisel Yorumdur.Sadece Beni Baðlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akýl Saðlýðýnýz Bozulabilir.Uyarýmý Yapayýmda

Sayfa 79/193 ÝlkÝlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •