Sayfa 76/504 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 601 - 608 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Doğrudur.simdi fark ettim😁
    O satıştan sonra 4.49 a kadar inmişti. Bugünki satışta önce kademeleri doldurdular sonra sattılar 100 bin 100 bin. Önceki gibi olur diye hafiften tırstım

2. Birazdan pastayı aticam.900 lük malin önemli kısmı ilk 5 in içinde tahmin ediyorum.ama alıcı da diğerleri kısmı biraz düşündürücü.eger hepsi ky ise sevinemem.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Birazdan pastayı aticam.900 lük malin önemli kısmı ilk 5 in içinde tahmin ediyorum.ama alıcı da diğerleri kısmı biraz düşündürücü.eger hepsi ky ise sevinemem.YTD
    Ortak bu kadar yüklü malı alanın ky olduğunu düşünmüyorum. 10-20binken en fazla kademeler biranda 100 bin 100 bin oldu ve de o şekilde satıldı. Yani alan kişi farklı kurumlardan aynı kişi diye tahmin ediyorum.

4. Karanlık odada 72 alış kademesine koydukları 69 k.ninda hiçbir önemi yok.ben yemem.bakalim bu hafta takke düşer kel gorunur😁yatirimci dostlarımı belli olurlar.eger sirket 6.48-6.77 arasinda 900k satmissa ve hisse yarin o burgun 6.48 altina duserse (bistin cok dusmesi haric) niyetleri belli olur.YTD

5. GÜNLÜK pasta

6. BENCE emanete alınan mallar sahibine iade edildi sadece geçici bir süre galip gölgesi varmış izlemi yaratılmaya çalışıldı şimdi hangi haber ve beklenti olmalı ki hisse güçlü dursun neyi satın alacak hangi beklentiyle.........

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir hayal ürünüdür

7. Benden simdilik bu kadar.islerim dolayısıyla bu hafta yokum.bol kazanclar

8. Takasta vertu oyuncu teb ve garantiyi kullanıyordu galip iş ve yatırım kullanıyor diye tahmin ediyorum

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir hayal ürünüdür

Sayfa 76/504 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •