Sayfa 262/298 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Bu hissede olay hep oyundur.
    2.10 dan aldıklarımı 1.80 den sattım.
    Şimdi göz ucuyla izliyorum.
    Dikkatli olunmasını tavsiye ediyorum.

2. Gene ceza yemiş tahta açığa alış satış yasağı

3. SPK yı anlamak güç hisse bir anda düşer Spkdan hiçbir hareket göremeyiz. Hisse tam bir harekete başlar spk hissenin kafasına vurur.
    Örneğin Hisse burdan 50 kuruşa düşse kimse Burada ne oluyor demez fakat 50 kuruştan 80 kuruşa çıksa anında hisseye Ceza gelir
    Ilgililerin birazda bir ayda ya da 2 ayda 10 20 kat Artan hisselere dikkat etmeleri gerekir

4.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    SPK yı anlamak güç hisse bir anda düşer Spkdan hiçbir hareket göremeyiz. Hisse tam bir harekete başlar spk hissenin kafasına vurur.
    Örneğin Hisse burdan 50 kuruşa düşse kimse Burada ne oluyor demez fakat 50 kuruştan 80 kuruşa çıksa anında hisseye Ceza gelir
    Ilgililerin birazda bir ayda ya da 2 ayda 10 20 kat Artan hisselere dikkat etmeleri gerekir
    açığa satış yasağı geldiğinde niçin ilgi yok peki?

5. Mr bron uzun zamandır seninle bu hisseyi sırtliyoruz senle benden eskisi yokturdur burda malesef öyle bir hesap soran yok 5 tl lerden buralara geldik kimse sormadı onu birak adamlar kafasına göre bilanco yapiyor sirkedin ustelik azınlik payı elinde biz ky bir araya gelmemiz imkansız olduğundan kafalarına göre vurup dönderiyorlar adam sirketi satti halka gene kendi patron

6.  Alıntı Originally Posted by yakup770 Yazıyı Oku
    Mr bron uzun zamandır seninle bu hisseyi sırtliyoruz senle benden eskisi yokturdur burda malesef öyle bir hesap soran yok 5 tl lerden buralara geldik kimse sormadı onu birak adamlar kafasına göre bilanco yapiyor sirkedin ustelik azınlik payı elinde biz ky bir araya gelmemiz imkansız olduğundan kafalarına göre vurup dönderiyorlar adam sirketi satti halka gene kendi patron
    Aynen Yakup bey bir şirket halka arz olup, halka arzdan sonra finansallatı sürekli negatof seyredermi ? Bunun seyrediyor. Gelen ve benim takip ettiğim yanlış saymadıysam 11 bilanço var ve hepsi bir öncekini aratıyor. Şubeler kapanıyor ortaklar ortaklıktan ayrılıyor. Eski ortakların payları piyasaya garip bir şekilde dolaşıma açılıyor. Sonuç 3 yıl boyunca düşen düşerkende kimsenin sesinin çıkmadığı ancak biraz çıksa 2.gün yasağın geldiği bir konumdayız.

7.  Alıntı Originally Posted by yakup770 Yazıyı Oku
    Mr bron uzun zamandır seninle bu hisseyi sırtliyoruz senle benden eskisi yokturdur burda malesef öyle bir hesap soran yok 5 tl lerden buralara geldik kimse sormadı onu birak adamlar kafasına göre bilanco yapiyor sirkedin ustelik azınlik payı elinde biz ky bir araya gelmemiz imkansız olduğundan kafalarına göre vurup dönderiyorlar adam sirketi satti halka gene kendi patron
    Lütfen sessiz kalıyorsak yokuz değil hep takipteyiz ve içinizde ilk alış gününden beri bir defa bile satmadan hatta üstüne tek alan enayi benimdir ahahaha. MR.BROWN'un şirketin adamı olduğunu düşünüyorum hep burada helal olsun şaka bir yana hepinize selamlar; ben artık sallamıyorum saldım çayıra mevlam kayıra ama tek bir hissim var bu hisse ya 0'lanacak yada çok farklı bir olayla karşımıza çıkacak hakkımızda hayırlısı. Yazdıklarım tamamen kendi hayal alemimdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir; hepiniz kendinize iyi bakın seneye görüşmek üzere.

8. neyine güvenip de yatırım yapılabilir ki bu firmanın artık. 5 TL den 1 TL ye gelmiş.

Sayfa 262/298 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •