Sayfa 80/214 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 633 - 640 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. Senette yakalanan arkadaşlar kader kurbanı da düşen kağıda girenlere ne demeli. Arkadaslarim size tavsiyem kagidi yükseliş trendinde yakala ve kar marjini belirle sat. Bende çok zarar ettim bir karar aldım kağıt düşüşe gecmis ise o kağıdı almayıp ileriki günlerde sadece takip ediyorum. Yükseliş kısmındaki senetleri takip ediyorum kağıt yükselişe geçtiyse bende trene atlıyorum bu şekilde en kötü % 5 kar elde ediyorum.

2. Yani beyaz takibimde ne zaman yükseliş trendine girerse bende senete girip ekmek yerim diye düşünüyorum

3. Arkadaşlar bu forumları takip etmeyin. Aklinizi zekanizi kağıtlar üzerine yoğunlaştırın. Beyninizle ne yapmak istediklerini konuşarak tartışarak çok iyi düşünerek yatırım yapin. Zarar etmenize veya batmaniza siz ve aileniz adına üzülürüm.Allah yardımcınız olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Bu cenaze zor kalkar yerden y t d

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün yazdım

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ben bu kağıdı 1.35 de ilken 1.25 ten flap alıp sattım takipte ilken 2 oldu 3 oldu pahalı diye almadım sanırım son 300 lü rakamlara gitti bende pahalı bulmayıp alsaydım çok güzel para kazanacaktım inşallah giderken alan arkadaşlar kazanmıştır nereden nereye getirdiler kağıdı elinde olanlar en kısa sürede kar eder inşallah ytdeğildir

6. 300 değil 200'e gitti

7. 3 eylülden 17 Eylül kadar 15 gün süre ile açığa satış ,kredili işlemlere kapatilmis..ytd.

8. Bu haber olumsuz yansir hisseye sanirim.brut takas yok ama

Sayfa 80/214 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •