Sayfa 815/964 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Eski ky. lardan biride şimdiki kervanın başkan yardımcısı. Adam gece gündüz uyumadan forumlarda yazdıda yazdı. Çagrı olacak dedi, önce bizdendi şimdi sayılganlara çalışıyor belkide öncedende onlara çalışıyordu yani karışık ilişkiler bakalım daha neler görücez.

2.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Eski ky. lardan biride şimdiki kervanın başkan yardımcısı. Adam gece gündüz uyumadan forumlarda yazdıda yazdı. Çagrı olacak dedi, önce bizdendi şimdi sayılganlara çalışıyor belkide öncedende onlara çalışıyordu yani karışık ilişkiler bakalım daha neler görücez.
    Ben bahsettiğiniz kişiyi bilmem etmem. Sadece şunu bilirimki bu tip insanlar zaten baştan beri şirket patronlarinın adamıdır derler. Forumlardada zamaninda ky dostu gibi görünüp yerlerini alırlar. Bencede doğru tespit. Ben hisseye geç giren biri olarak diyorumki kısa sürede anladiğım durum bu kağıtta hissedarlar sert ve çetin yatırımcı çıktı. Birçok yatırimcı hissede 6-7 yıldır beklediğini yaziyor sağda solda. Bu Türkiye Borsasında nadir görülen bir durum. Bunu bu bahsettiğiniz kişilerde öngöremedi bence. Hatta bu hissede zamabında kurulan grupları hesap etmeyen bu kişi veya kişiler bu grupların dağılmasını istemişmidir sizce. Grup liderlerine baski veya telkinde bulunmuşlarmıdır sizce. BENCE HEMDE DİKALASINI YAPMISTIRLAR. Grubu dağıtın demişlerdir. Engel oluyorsunuz bazı durumlar için demişlerdir. Bunlar benim tahminim tabikide ama yüzde 90 doğrudur. Çünkü sistem bunun gerektiriyor. Aslinda bu tipler işler rayında gitmeyince yakinda patronlarıda satarlar. Yakında bu tiplerin örnek bu hisse için Zeynep abla denilen kişiyi satacaklarındanda emin olun derim. Ama hala bu Zeynep abla bu kişilere itimat ediyorsa yapacak bir şey yok. Ytd

3. Tahtaya şöyle bir baktımda kyden ne alan var ne satan 28e koyulan 500 binden fazla lot kynin olacakda orda duracak haaa. Tahtacı kendi kendine oynuyor. 28 den satacak olan kynin maliyeti neki burdan satsın. Dur tahtacı g..mle güleyim haline Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Tahtaya şöyle bir baktımda kyden ne alan var ne satan 28e koyulan 500 binden fazla lot kynin olacakda orda duracak haaa. Tahtacı kendi kendine oynuyor. 28 den satacak olan kynin maliyeti neki burdan satsın. Dur tahtacı g..mle güleyim haline Ytd.
    hayırdır bilader son mesajlarına bakıyorumda hep isyan hep isyan...

vakti zamanında 62 hareketinden önce maliyetini ve elindeki lot miktarını zırtpırt paylaşıp duruyodun.

İfa davasınada ben katılmıcam benim maliyetim düşük yükselince satar kaçarım falan filan diyodun

o günlerde çok rahat konuşuyordun 62 hareketinde çıkamadığın gibi şimdi de maliyetinin de altına indi fiyat

çok isyankar gördüm seni bu günlerde

boş boş konuşmada az sus bekle...

5. Sanane 40 görsün uçarım ben. Ne isyankar olacam. Sen kendi derdine yan.

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Tahtaya şöyle bir baktımda kyden ne alan var ne satan 28e koyulan 500 binden fazla lot kynin olacakda orda duracak haaa. Tahtacı kendi kendine oynuyor. 28 den satacak olan kynin maliyeti neki burdan satsın. Dur tahtacı g..mle güleyim haline Ytd.
    Katılıyorum bu kadar uzun süre topladıklarına göre hedefleri yüksek. Başka açıklaması olamaz

7. Sayin AB06SS Uzerimizde pis oyunlari olanlarin Allah belasini versin.

8.  Alıntı Originally Posted by TemelciNurullah Yazıyı Oku
    Sayin AB06SS Uzerimizde pis oyunlari olanlarin Allah belasini versin.
    Tüm kalbimle AMİN Sn.TemelciNurullah.

Sayfa 815/964 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •