Sayfa 446/1030 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Geçen hafta 29 küsür veriyorlardı bu bankalar. Tamam rezalet
    oranlar düşmüş öyle denildi.

teb 26 ing de 28 verdi

burgan veya odeaya geçicem 1 yıldır halk ve vakıfta takılıyodum. dönüş zaten önümüzdeki haftaya, ben şimdiden yoklama çektim

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Bana da hep 23 gün verdi. Dün de ne kadar denediysem kısa olanı veriyordu. Şans işi mi arkada yazılım mı çalışıyor bilemiyorum.
    Demek ki aktif başkente cömert davranıyor.. son iki al-sat da şu an 259 gün vadeli kağıt denk geldi...hatta faiz artığı için zorunlu yaptığım al-satların birinden önce 2020 vadeli kağıt denk gelmişti.Sanırım aktif beni seviyor...

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    nkolayda bononun vadesi dolunca para doğrudan vadesizte mi kalıyor?
    Hic o kadar baglayip unutmadim parayi... Cunku arada bi aliyorum satiyorum baska bankaya eft falan filan.. yani inanin bilgim yok

Sent from my MI 6 using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Bugün aldığım oranları paylaşayım.
    Burganbank 100k %28 91 güne kadar
    Burganbank 300k %30 91 güne kadar
    Hocam temditmi yeni paramı birde hangi şube sakıncası yoksa.

5. Odeabank güvenilir bir banka mi acaba? Bu banka da mevduat olan var mi

6. Bugun ıcbc dönüşüm vardı 28 oranla tekrar bağladım miktar 240 k vade 40 gün.. marifetlideki hesabım için uzun vade gidicem aralık son hafta..vakıf teb odea 25-26-27 oran verdi.anadolu dün 28.5 bugün 27 üstüne çıkmadı.burganı çok zorladım 28 üstünü alamadım.hscb 29 verdi ama ocak dönüşlü işime gelmedi.yarin tbank ve turkisbankla görüşücem her iki bankayı bilmiyorum güvenilirmidir..inat ettim 29 ve üstü oran almadan bağlamiycam.

7. 2019 da yerel secim haricinde secim olma ihtimali var mıdır dersiniz ekonomik kosullara gore reis yapabilir belli olmaz ( bahceli secim istiyorum diyebilir haziran daki erken secim gibi ) bu ara bahceli ile ayrı telden calıyorlar ...bahceli af diyor reis her suçu affetmem diyor bahceli turkiye cumhuriyeti hediye kabul etmez diyor reis hediye ettiler diyor (ucagı ) ...suriyeliler konusunda da fikir ayrılıgı var hukumetten bakanlar yeni suriyelilere bakacak gucumuz var diyor bahceli kesinlikle yeni suriyeli toplum da sorunlara yol acar rahatsızlık verir ekonomi kaldırmaz diyor ...2019 da siyaset ilginc olacak gibi. ..buda piyasaları etkiler haliyle .

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam temditmi yeni paramı birde hangi şube sakıncası yoksa.
    Yeni para. İstanbul Çiftehavuzlar Şubesi..

Sayfa 446/1030 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •