Sayfa 489/963 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Pasta alan satanı paylaşabilecek arkadaş aranıyor

2. Ne oldu kozaa ile ipeke kardeşliği bozuldumu kaç gündür bir ayrışma var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Fon Kurulunun 2018/490 sayılı kararıyla aşağıda belirtilen şirketlere Sn. Ali ALTINTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanmıştır.
    Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
    Saygılarımızla.

Koza Altın İşletmeleri Anonim Şirketi

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri Anonim Şirketi,

İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim Anonim Şirketi

TMSF 2. Başkanı artık bizim şirketimizin Başkanı, Ipekimize hayırlı olsun.
    Buarada Akın İpek’in ingiltere süren davası 28 Kasımda bitiyor nasipse önce Kasım başında ülkemizdeki dava neticelenecek, güzel bir Ekim bizi bekliyor...

4.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Fon Kurulunun 2018/490 sayılı kararıyla aşağıda belirtilen şirketlere Sn. Ali ALTINTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanmıştır.
    Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
    Saygılarımızla.

Koza Altın İşletmeleri Anonim Şirketi

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri Anonim Şirketi,

İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim Anonim Şirketi

TMSF 2. Başkanı artık bizim şirketimizin Başkanı, Ipekimize hayırlı olsun.
    Buarada Akın İpek’in ingiltere süren davası 28 Kasımda bitiyor nasipse önce Kasım başında ülkemizdeki dava neticelenecek, güzel bir Ekim bizi bekliyor...
    sn AlsatSatal koza gurubu içinde ipekenin fk sının yüksek olmasından dolayı sanki bir ayrışma içine girip gerilerde kalacakmış gibi bir havası var muhtemelen blanço yine çok düşük gelecek faliyetlerindede şimdilik bir gelişme olmayacak sanki şu an tek cazibesi kasasındaki para tahta yapıcıda bunu kullanarak tahtaya ky cıyı çok rahat çekiyo ve sonuç malum hisse bir yıl önceki fiyatlarında dolanıyo grafiğe baktığımız zaman aradaki ani yükselme ve düşmeler hisse üzerindeki spek hakimiyetini yeterince açıklıyo sizce faliyetlerinde bir gelişme olacakmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by trader_67 Yazıyı Oku
    sn AlsatSatal koza gurubu içinde ipekenin fk sının yüksek olmasından dolayı sanki bir ayrışma içine girip gerilerde kalacakmış gibi bir havası var muhtemelen blanço yine çok düşük gelecek faliyetlerindede şimdilik bir gelişme olmayacak sanki şu an tek cazibesi kasasındaki para tahta yapıcıda bunu kullanarak tahtaya ky cıyı çok rahat çekiyo ve sonuç malum hisse bir yıl önceki fiyatlarında dolanıyo grafiğe baktığımız zaman aradaki ani yükselme ve düşmeler hisse üzerindeki spek hakimiyetini yeterince açıklıyo sizce faliyetlerinde bir gelişme olacakmı
    Sn. trader_67 teknik anlamda grafiksel olarak sağolsun Sn. Denizkiraz42 desteğini esirgemiyor. Deniz üstad varken bize laf söylemek düşmez.

Işin temeline bakacak olursak: artan Enerji fiyatları ve Enerji ihtiyaçları gün geçtikçe artmakta bu da firmamıza pozitif yansıyacağını düşünüyorum.

Ayrıca artan faizler ile de Kozalda olan payı ve kendi Kasası sayesinde bu dönemde karlılığında artış olacaktır.

Kaldı ki ülkemiz parası TL'mizin son dönemde değer kaybı Çin, Katar vb. Ülkelerin ülkemize yatırım yapma iştahını kabartabilir.

Devletin elinde özelleştirilebilecek gözbebeği konumundadır: IPEKE, kozaa ve Kozal bu tür beklentisi olan, sektörü Enerji ve Madencilik olan devlet destekli hisse kaybettirmez diye düşünüyorum.

6. Yani

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 489/963 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •