Sayfa 57/68 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 449 - 456 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ÇINAR Yazıyı Oku
    kısaca becereksiz neco ve n.r.t.n rumoğlu türkoğlu olamaz çünkü türk olan bu kadar eziyet etmez allah ın yarattığı kula bu iki beceriksiz bir araya gelmiş ve durum ortada...
    Bu hisseyi pazarlayanlari yazacaktiniz bekliyoruz hocam. Çeşitli söylentiler dolaşıyor ortada aslı astarı var mı bilmiyorum bu hisseyi aldığım güne güvendiğimiz sözde yönetime her gün lanet okuyorum.
    Biraz para lazım oldu bir haftadır 5 bin lot satamadım her gün 1.2 yazıyorum satılmıyor.
    Bu adamlar eğer söylendiği gibi millete 1.5 ile 1.7 arası malı pazarladılar ise bu alan arkadaşlar bu fiyattan neden almazlar veya sesleri niye çıkmıyor.
    Kafamda deli sorular var içi boş şirket alacağını bile tahsil edemez iken bu alanlara ne vaedildi.
    Nurettin düzgün adam dedik oda du..... k. çıktı.
    Sonumuz ne olur kestirmek artık mümkün degil.
    Tekrar yazıyorum varsa bir şey bilen yazsın herkes öğrensin.
    Ona göre milleti perişan eden soytarıları öğrenelim.

2. ............. ayağına 1in altına mı gidiyoruz.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Alan yok ama şükür ki satanda yok, yoksa tabanlardayız. Çıkaracak adam bugün ki gibi 10bin hacimle tavan yapılacak günleri kovalardı. Nurettin sattı hissesini pazarlamacıları ile fos haberlerle. şirkete yazdı 1,2 milyon borcuda ohhh yan gel yat bundan sonra. Bi brütten çıkamadınız yuh diyorum size.

4. Anlaşılan abd.li rahibin mmcas ile bir bağı var. Dava öncesi en sert tepki bundan geldi.

5. Öteki köyde eskici sattı gitti. Burda da babasalih, çınar gibi kaybolanlar var sizde mi sattınız arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    Öteki köyde eskici sattı gitti. Burda da babasalih, çınar gibi kaybolanlar var sizde mi sattınız arkadaşlar.

Yok hocam biz birşeyler yapmaz isek kimsenin birşey yapacağı yok bu kâğıtta bu dandik yönetimin el atıp başardığı bir işte yok bekliyoruz bakalım toru topu 15 bin hisse var elimizde satsak ne satmasak ne olacak. Kabak tadı verdi artık olumlu bir tavır yok maliyete gelse bende satarım 1.34 maliyet satmadık elde kaldı lanet kağıt.

7.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    Yok hocam biz birşeyler yapmaz isek kimsenin birşey yapacağı yok bu kâğıtta bu dandik yönetimin el atıp başardığı bir işte yok bekliyoruz bakalım toru topu 15 bin hisse var elimizde satsak ne satmasak ne olacak. Kabak tadı verdi artık olumlu bir tavır yok maliyete gelse bende satarım 1.34 maliyet satmadık elde kaldı lanet kağıt.
    Benim maliyet düşük ama bıktık, fırsat verse satıp kaçacaz bizde.

8. Yok kardeşim bende satmadım daha doğrusu satamadım zarar biraz fazlaca bir ara gözümü karartıp yazdım ama 10 lot almışlar bende akışına bıraktım...

Sayfa 57/68 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •