Sayfa 110/814 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. burada herkes şahit senin herşeyi bildiğin değil çoğu söylediğin ters çıkmıştır. o yüzden dir dir etme git ansana sarıl....

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : airforce1; 14-04-2017 saat: 08:14.

2. yalanla iftirayla bir şey kurtaramazsınız, arşivlerde de mevcut. lütfen söylediğim tarih civarlarına herkes baksın:

1-) nisan 2016 civarlarında acun fiyaskosu sonrası herkes zırlarken bu kağıdın kottan atılmasının imkansız olduğunu faruk sürenin seceresini vererek söyledim.

2-) 30 ksasım 2016 larda siz Yusuf redifi yaparak kottan atılmıcaz mı kalcazmı telaşındayken biz emin olarak bekliyorduk. Tip gevezeler yüzünden aldığımız cezalardan dolayı yazamadık. sonra ilk fırsatta yazıp bunu deklare ettik

3. 3-) aralık 2016 larda sanırım bunların asıl yükselişi nisana kadar öteleyebileceklerini söyledik. o aradan beri olan testere dişlerinde siz naralar atarken biz geri döneceğini biliyorduk. yazdık. ispatladık.

4-) en son kuleye (acun fiyaskosu) her uzak göreceli yüksek testere dişi, yeni kuleyi bir adım öteler. Dün üstadınız orda bi alicengizlik yaptı aklı sıra biz gerçek grafiği yapıştırdık. dolayısıyla 4- 5 ay önce nisan demiştim ama şimdi ötelendi.

4. 5-)5-7 şubat 2017 lerdeki testere dişini siz ölümlü insancıklar kule sanarken biz gerçeği söyledik diye linç edilmek istendik. O sırada bir çok gariban ky nin kanına girip 0,56 lardan millete mal çakılmasına neden oldunuz. biz milleti koruduk. sizin aklınıza uyan da cezasına katlandı.

6-) en son 10 nisanlarda yaşadığınız fiyaskoyu, az geri gidip herkes okusun. size kalsa tavan tavan en az 0,62 yapıodu. hastanızım bebeeee..

Lokman, koy oğlum müzüüü

5. daha sayamadığım unuttuğum anlarca bilge öngörüm burda ve ansa da mevcuttur. geçmişe gidip gidip okuyun aydınlanın ölümlüler. bu idraksizlere kanmayın. benden demesi..

haa bu arada

1-) daha spk başvuruyu kabul edecek. Dikkat sadece başvurunun kabulünden bahsedin. en az 2 hafta

2-) spk kabul ettiği başvuruyu uygun görürse onaylayacak en az 33 gün. zira son 1 senenin kabul ortalamasını çıkarmıştım ansa dan dolayı. ansa ortalamaya yakın zamanda kabul ettirdi.

yani güzellerr siz en az bi buçuk ay daha eyleyin birbirinizi. bunlar idari kısım ki teknik de aynısını dio. hadi bye şimdi arkamdan atıp tutmayın size yapıştırdığım geçmiş kapakları okusun millet. uğraşamıcam sizle vaktim değperli. sadece sessiz çoğunluk için bu fedakarlıkları yapıp vaktimden çaldım gizli dehamın ürünlerini sergiledim. bunlar zenginik yolu kıymetini bilin

6. Evlat olsan sevilmezsin. Cirkin ordek yavrusu seni. Böyle yaziyorsun ki 44 den mal alayim diye. Hadi naş hadi. Git baska kapida dehanı sergile. Burdakiler zaten bekliyor.

7. Morpehus hg dostum özlettin kendini

8. Selam arkadasşlar, bu acununkini yutmazdın lafı hiç hoş olmamış sabah sabah kimsenin kalbini kırmak istemiyorum zaten yeni cezadan kurtuldum o yüzden lütfen düzeltin lafınızı

Sayfa 110/814 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •