Sayfa 238/952 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Ya hehe 0,70. Sen verdin ya 0,50 bile olsun değil mi?
    26 Ekim'de bilanço gelince bakarsın kaç oluyor fiyat.
    Hele az bekle dolar düştü, elektriğe de zam yapıldı, şu Boyabat Hidroelektrik'teki kredi hususunda anlaşma sağlansın da takipteki krediler sınıflamasından çıksın o zaman fiyat kaç oluyor görürsün.
    yılda 0,24-25 kar eden hisseyi kaça almak nasip olacak bakalım.
    Ben verdiğim için 0,70 olacak demedim , ben 0,70 olabileceği için verdim dedim. Kaldı ki bahsettiğiniz kredi konusunda da durum daha da vahim hale gelmiş durumda. 3 lüden Doğan Holding hariç, Ünal Aysal Ferit Şahenk gırtlağa kadar borç içinde ve DİĞER borçlarını bile yeniden yapılandıramıyor şu an. Bu durumda bankaların santrale el koyma yetkisi kalıyor geriye. Ancak asıl sorun şu ki , santralde fizibilite raporundan 1/2 oranında yani yarısı kadar su rezervi var. Özetle santral atıl duruma geçiyor. Bu da alacağın bırakın yapılandırılmasını , karşılıksız kalacağı demek. İşte bu gerekçe ile son bir düzeltme olasılığından verdim. Yani sizin yanlış bir dille bahsetmeye çalıştığınız değil, öngörü doğrultusunda.
    Bu ihtimal hissede baskı kuruyor, oysa bu konu netleşip batık krediye dönse hisse değeri aşağıdaki seviyeye gelse o vakit rahatlayacak ve kötü geride kalacak.
    Üsluplara dikkat edelim ki söylediklerimize muhattap bulabilelim.
    Her zaman borsada akla son gelen gerçek olur. Tıpkı şu an 0,83 olan hissenin en kısa zamanda 1 lira üzerine gideceğini beklemek gibi.

https://twitter.com/extomorrow

2. Arkadaşlar kağıt cazip heryıl temettü verip bedelsiz yapıyor sürekli bir büyüme var vaziyet böyle iken artık hissede bu komik rakamlar konuşulmayabilir ayrıca bu kağıt kendi kendine büyüyor

3. http://www.ademayan.com/grafikli-ayr...rin-calismasi/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by extomorrow Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık ancak “gann fan” ı tepe ve dip noktalardan çizilir. Sizin orijin seviye ve zaman noktanızda fiyat hareketi yok.
    Olsun emek vermişsiniz daha iyisini de artık yapabilirsiniz.

https://twitter.com/extomorrow
    İlhan bey o benim değil başka bir arkadaşın çalışması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Kalkınma bankası ve ıs bankası haberlerıyle cok dıkkat cektı . Yon yukarı bence . Ytd .

benim anlamadığım sayfalarca TSKB'nin bu hafta roket olup fezaya çıkacağı anlatılıyor ama neden olacağını kimse yazmamış.

İş Bankası ile ilgili hadise ISCTR'yi olumsuz etkileyecekse TSKB'yi neden olumlu etkilesin? Elbette hissenin ederi bu değil ama neden şimdi uçuşa geçecek anlamadım. Ben 70 kuruşların yine geleceğini düşünüyorum. Geldiği zaman da alacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    benim anlamadığım sayfalarca TSKB'nin bu hafta roket olup fezaya çıkacağı anlatılıyor ama neden olacağını kimse yazmamış.

İş Bankası ile ilgili hadise ISCTR'yi olumsuz etkileyecekse TSKB'yi neden olumlu etkilesin? Elbette hissenin ederi bu değil ama neden şimdi uçuşa geçecek anlamadım. Ben 70 kuruşların yine geleceğini düşünüyorum. Geldiği zaman da alacağım.
    Bir zamanlar 60 cilar vardi bekliyorlar bence 60 i bekleyin anlamadigim su 80 tl de begenmediginiz hisseye 70 tl den niye almak istemeniz

8. Aynen...70krş ucuz, 80 krş pahalı mı?

Sayfa 238/952 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •