Sayfa 656/967 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Bir önceki 2.5 tavanda da dolmuştu burası. O zamn özgyo revaçtaydı ve her gelen 2. Özgyo olacak diyordu. Şimdi her gelen kalkınma olacak diyor. Bu filmi izledim ön sıradan. Hisseye emek veren bilgi sahibi arkadaşlar yorum yapsa daha şık olur. Yoksa salla gelsin 20 den aşa satılmaz yok 200 garanti salla salla gitsin boş laf yapmayalım lütfen. Ytd

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Takaslara baktınızmı satan kim yatırım fonları neden satıyor düşünmesi size kalmış herkese Şti geceler nasipten öte yok ytd

3.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Bir önceki 2.5 tavanda da dolmuştu burası. O zamn özgyo revaçtaydı ve her gelen 2. Özgyo olacak diyordu. Şimdi her gelen kalkınma olacak diyor. Bu filmi izledim ön sıradan. Hisseye emek veren bilgi sahibi arkadaşlar yorum yapsa daha şık olur. Yoksa salla gelsin 20 den aşa satılmaz yok 200 garanti salla salla gitsin boş laf yapmayalım lütfen. Ytd

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu soyledıklerınız kalkınma bankası ıcın defalarca yazılmıs soylenmıstı ınvestıngte...adem dıye bır adamın bılmemnesıne kadar opuyorum dıyorlardı....koskoca adamlar para ıcın ne hallere gırıyorlardı...
    200-300-600 olacak dıyenlere uyarı yapıldıgında aynı adamlar devamlı saldırıyordu..bır tanesı hıc unutmam 1500 tl olacak goreceksnız dıyordu....

gun ıcerısınde sabah saatlerınde yarım saatte tavan olan hısseye 2.700.000 lot tavana alış yazdılar.ve ılk yazanlar hısseyı bu tavana yapıstıranlar oldu..cunku tek seferde 200.000 lot yazıldı sonra artarak ılerleyıp yıne aynı kısılerce blok alıslar yazıldı tahtaya... 2.700.000 oldu bekleyen sayısı..dolayısıyla satanlar aslında ılk 200.000 lota sattılar.yanı ılk yazanlar kımse onlara....
    gun ıcınde ogleye dogru 1.400.000 lota kadar ındı..alısları cekerek satıs havası yaratıldı....satanlar yıne aynı kısılere hısselerı vermıs oldu...korkarak satanlar yıne aynı kısılere satmıs oldu cogunlukla...

seans sonuna 1.400 000 cıvarında seyreden alıs sayısı kapanıs seansında bırden 3.777.000 lot oldu...guc budur.o lotlar kapanısta beklemesydı umudum olmazı yarına....

evet bılıyorum ısterlese sabaha dıger seansa o lotları yazmazlar ama nıye yazdılar??? ne amacları vardı bunu yazarken acıkcılara gozdagı mı?guc gosteısımı o yazılan yaklasık 8 mılyonlık alıs emrı...???

goruldugu gıbı bılanco temettu teknık analız vb yazmıyorum....olanı yazıyorum..cunku bu acayıp pıyasa oyuncularıyla anca onların davrandıgı gıbı davranırsanız kazanc elde edebılırsınız...teknık analızı herkes goruyor sonucta..herkes yapıyor ve herkes dıenclerı konusuyor....
    ama asıl olan bu analizi tahta yapıcınında bılıyor olması.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,765
    Muhabbeti bırakın. !!!!

Senetler bölümü, senetlerle ilgili temel analiz teknik analiz ve ilgili haberlerin paylaşılması için açılmıştır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. günaydın arkadaşlar bol kazançlar.herşeye rağmen dün sabah 10:30 dan akşam kapanışa kadar tavan bozulmadı.bakalım nereye kadar gidecek merakla bekliyoruz.

ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

An itibarı ile 2,51₺ hayırlı olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Benim küçük yatırımcı beynim
    bu kadarına müsade etti döküldüm.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kalan portfoyumun %33 unude aldiklari icin kendilerine tsk ediyorum..allah herkese bol kazanc versin...
    destek atacagim yeri biliyorsun oyuncu...tskler.))
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Sayfa 656/967 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •