Sayfa 144/213 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1. RSI ve CCI değerleri saatlik grafiğe göre aşırı satım bölgesinde olan bist100 hisseleri,

belki tepki olabilir diyecğeim ama piyasa çok keyifsiz..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2. Herkese iyi hafta sonları arkadaşlar umarım referandumdan da ülkemiz için en hayırlı sonuç çıkar...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    Herkese iyi hafta sonları arkadaşlar umarım referandumdan da ülkemiz için en hayırlı sonuç çıkar...
    Evet umarım ülkemiz için iyi olur şuan seyrediyoruz piyasayı nakitte kalmak mantıklı geliyor bana iyi hafta sonları ..Tuğçe kızımız ney yapmaya çalışıyor acaba bir ara tekniğine bakarsanız saygılar

4. Hocam asuzu hakkında yorumunu​zu alabilirmiyim. Teşekkürler

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. JAMİRYO hocam lidfa bakmıştık geçmiş sayfalarda...
    Bazı yerlerde çanak kulp muhabbetleri gördüm sizlere de danışmak istedim.
    Sizin çalışmanızda belirtiğiniz 5,40 stop loss ile takbe devam, ancak hergün ortalama 5-10 bin lot ile 5,70 den 5,40 lara geldi yavaş yavaş hacimsiz hacimsiz.
    yorumlarınızda bir değişiklik var mı teşekkür ederim.

6. Rica etsem, aselsan ve yataş için yorumlarınızı alabilirmiyim? Hedef nedir? Portfoyum %80 aselsan ve satmadım.

7.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    JAMİRYO hocam lidfa bakmıştık geçmiş sayfalarda...
    Bazı yerlerde çanak kulp muhabbetleri gördüm sizlere de danışmak istedim.
    Sizin çalışmanızda belirtiğiniz 5,40 stop loss ile takbe devam, ancak hergün ortalama 5-10 bin lot ile 5,70 den 5,40 lara geldi yavaş yavaş hacimsiz hacimsiz.
    yorumlarınızda bir değişiklik var mı teşekkür ederim.
    Merhaba,

LIDFA,

önceki grafikte koyduğumuz destek noktalarını kırıp 5,44 altına sarkmış. bu grafikte çok fazla değişiklik yapmadım.5,44 bandı şuan da bir direnç olarak işliyor bence. orayı kırar ise 5,60 bandına hareket edebilir. ciddi bir yükseliş trendine tekrar girebilmesi içinde sanki saatlik grafiğe göre 5,66 bandını kırması gerekli diye düşünüyorum. çanak kulp olmuşmu eh olmuş gibi diyebilirim, bu tür kağıtlarda ne kadar formasyonlar çalışır bilemiyorum. 5,66 üzerinde 6,31 e doğru yeni bir çanak formasyon da yapabilir gibi de gözüküyor. ben bu tarz kağıtlarda genelde formasyondan çok destek dirençlerin ön plana çıktığını düşünüyorum. bu fiyatlardan belki biraz tepki alımları olabilir gibi. ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by yalcindag20 Yazıyı Oku
    Hocam asuzu hakkında yorumunu​zu alabilirmiyim. Teşekkürler

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ASUZU

asuzu da pek olumlu bir gelişme göremedim grafikte. önceki grafikte hiç bir değişiklik yapmadım, sadece kıması gereken bant daha aşağı 18,35 bandı bence. 18,35 kırmadığı takdirde ciddi bir yükseliş olabileceğini düşünmüyorum.

Sayfa 144/213 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •