Sayfa 182/806 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Birakin düşecegi yere cabuk düssün.

Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    Rekabet her zaman iyidir...ne goodyear yere kapaklandı brisa var diye nede tüpraş geri geliyor petkim yeni rafineri yaptırdı diye bana göre sorun orada değil.....ben şirketle bu tahta yapıcısı arasında bir anlaşmanın olup olmadığı yönünde endişe taşıyorum..keza nitelikli ytırımcıya verilen kupon ödemeli tahvil sonrasında şirketin hisselerinde önemli derecede olumsuzluk yaşanıyor....2016 sonlarında endeksle paralellik gösterirken şu an endeksin üçte birine geriledik....birileri talimatı vermiş..şimdilerde bir çok şirket yere düşen hisselerinde geri alım yaparken bu şirketin kayıtsız kalması...yada yatırımcıyı korumaya yönelik hiç bir açıklama yapmaması enterasan...
    Birakin nereye düşecekse biran önce düşsün.alim yapacak olan varsa en alltan fiat girsin kücük hacimlerle biran önce düssün.nasilsa hergün % 3 düşüyor.

2. bıraktık zaten.....bugün bin yukardaki endeks e -3 ........resmen dalga geçiyor.......

3. Hisse karına göre yüklü bir şekilde bu hisseye yada ENJSA ya girebilirim. Bu tahtaya gelmek istemememin sebebi 10 bin lot almak istesen almasıda zor satmasıda.

4. acı gerçek şu alıcı olmasa düşüremezler alıcı geliyor satanda fiyata bakamadan veriyor kaapnışı gördünüz adamlar kapanış tam bir hayal kırıklığı hal boyleyke. büyük çıkışın yuzde 61,8 düzeltmesi şaşırtmıycak. mesele bu bilanço deil bence. onumuzdeki bilançolarıda diyatlıyorlar acaba anlamadım ki. bu şirket çok geçmeden faaliyet çeşitlendirmeli sadece traktor olmuyor işte. doas tuvturk var ona benzer bişeyler bulunmalı katslizor lazım.

5. Ana Endeks 25.10.2018 Günlük

Ana Endeks + 1.14 yükselişle 93.747 ile kapadı ,, altta 91.206 var ama ,,, yarınki açılış yüksek açılırsa 94 - 97'ye hazırlık olabilir ,,,

gelelim Traktör'e ,,, bilanço zaten fiyatlandı ,, ne geleceği aşağı yukarı belli ,, Türk Trakörde hisse fiyatını belirleyen vesikalı onun bunun çocuğu şerfs..in derdi ( o kendini çook iyi biliyor ) kronikleşmiş hisselerini satmayanların satmasını sağlamak ,,,
    bugün ortalama hacimlerin düşüklüğünden suniliğinden bahsettikten sonra ,,,,özellikle bugünkü hacmi biraz yükselttiler

22.10.2018 toplam hacim : 60.433
    23.10.2018 toplam hacim : 84.387
    24.10.2018 toplam hacim : 88.693
    25.10.2018 toplam hacim : 104.627 bugün ,,, huylanmasınlar diye cepten biraz daha ilave edip satış yaptılar şerf.sizler , suni alış satışlar ,,,

sonuç olarak buradayız ,,, arkadaşlar henüz alım için uygun değil , hemen dalmayın ,, Traktörün tahtasını yöneten finolar soluklansınlar bakalım sonra bakılır,,,

TTRAK 25.10.2015

Aylık Grafiktir ,,, resmi büyütüp bakınız

günlük Traktör , farklı açıdan ,,,

Türk Traktör tahtasında hisse fiyatını belirleyen kıd. şrfsz ors. çocuğu ,hemen üstte grafikte yatay trend çizginin hemen altında , en altta 29.798 tl fiyattan sonra ne yicen ? şerbetliyiz , bu tür çelik çomak oyunlarına gerek yok ,,, hadi şimdi barınağına yallah ,,,,,
    Son düzenleme : İzmir; 26-10-2018 saat: 00:19.

6. [IMG][/IMG]
    BAKALIM 37 ALTINDA KAPANMAYI BAŞARABİLECEKMİSİN......EN ÇOK BU AY DÜŞMÜŞ YAV.....K...49 DAN 37 YE %25....ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN NE DİYEYİM....KRİZİN TEK NEDENİ ÜLKEDEKİ TRAKTÖR FAZLALIĞI HERHALDE.....

7. Kör kuyu ben böyle bir şey yaşamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. ARKADAŞLAR TTRAK YATIRIMCI İLİŞKİLERİBE PROTESTO MAİL ATIN [email protected]

Sayfa 182/806 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •