Sayfa 226/342 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Şirketin son 3-4 yıllık satış performansına ve sektördeki gelişmelere bakarsak piyasada kalıcı olabilmesi için Oyak Çimento grubunun yaptığını yapması gerektiği net olarak belli ama Bakioğlu ailesi bu iradeyi gösterebilir mi bilemiyorum.
    Son düzenleme : yarımada; 26-10-2018 saat: 12:13.

Sanırım bu seneki genel kurul toplantısına katılan nir ky soru Cvp kısmında söylemişti...Gnl kurul toplantılarına Cb ve mahdumları da katılsın dıye...bu sevıye progrdyonellıkle yabancı gelipte sırket alır mı...👏.ortak olurmu...parayı bu adamlara gömer mi...Ortak olmadan once hiç seceresıne gbt sine baktırmaz mı....Sb gb gbt ye sahip biriyle ortak olurmu...varsa ciddi niyeti 0 Dan kurar yada küçük kobiyi alır büyütür...Bn olsam böyle yapardım....bunlerın hedefinin 2023 olması da Boş Bi hayal...pıyasadan silinmesınler yeter...al sana yatırımlar...en Iyı oradan yonetım kalitesını gör...hisse fiyatına yansımıyor kapasite artısını desteklemiyor.daha ne olsun...Almanyada şirket kur 3 aya kalmadan kapat...bu profesyoneller mi şirketi 2023 E taşıyacak....peh peh peh...,ytd

3. acıkcası eleştirileri biraz agır buluyorum. yıllarca bedelli artırım yapan, yatırımcıyı sömüren ve 2 adım gitmeyen hisselerin oldugu yerde Bakab temettüsü ve düzenli pozitif yonde gelişen performansı ile iyiye yakınlardan diye dusunuyorum... problem hak ettiği degerleri bulmaması.

Sevgili patron hisseyi yukarı tası , bu ortamda yatırımcına destek ol... bu hissede eminim ki yıllardır size güvenen uzuncular dısında cok az kimse var... uzun yoldaslara patronlugunu göster... dökme niyetin varsa da bu hissede 20 TL gercek degerini bekleyenlerin cogunun malını (ben dahil) 10 TL yaparsan bugun alırsın (bugunku sartlarda) ...şirketin arkasında oldugunu yine eski günlerdeki gibi göster...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Ben şirketin çok da başarılı olduğunu düşünmüyorum. Son 4 yıldır sektörde herşey istenildiği gibi giderken ( hammadde fiyatlarında düşüş, euro/ tl kurunda artış) Bakab gecikmeli olarak son iki yıldır düzelme yoluna girdi. Bu iki yıl için çok eleştiri getirilemez ancak bu kadar yatırıma rağmen satışların hiç artmaması ciddi bir problem.

2 yadındakı çocuğa tum gün pırınc unuda versenız buyur ama sağlıklı gelısemez....konjonktür uygun olduğu için işler yolunda gozukebılır ama uluslararası arenadakı rakıpler şimdi kulagının dıbınde rekabet edıyor...verımsız atıl yatırımlara artık Bi son verılmeli.zira paranın maliyeti artıp yatırımın ROI uzadı...ky yaklaşıldığı gıbı sırketı yöneltirlerse yakında sıkıntılar baslar.... Bn 10 liradan bile satmam. Antıka degerı var Bnm için..zaten konjonktür ambalaj sektörünü desteklemez olsaydı bugun ansızın konkordato ilanını konuşuyor olurduk...tıpkı Pamukkale seyahat gb.... .ytd

6. Olumsuz senaryolara inat 3 aylık maaşımızı! aldık ve 2018 yılı temettumuzu bekliyoruz.Insallah seneye de yüzümüz güler.Ekonomi alarm verıyor ihracat ağırlıklı çalışması riski dengeliyor.Bu fiyatlar düşük olmakla birlikte dusen borsa endeksine göre de fazla düşmediği kanaatindeyim .9 aylık bilançolarda iyi kâr açıklayan şirketler var...bi 10 gün daha bekleyelim.

Sayın Gandi bence bu sene karlılık fınansal gıderlere kurban gıdebılır.Bu durumda da 2019 da temettu yerıne hava alırız.Insallah aksı çıkarda hıc olmazsa sabrımızın ve sermayemızın kırasını alırız...şükretmekte haklısınız akmasa da damlıyor.Ytd

8. Bistte zarar aciklayip tavan üstüne tavan çeken ve defter değerinin 5-6 katından işlem gören firmalar olduğu sürece bakab kâr açıklamış, finansal gideri yuksekmis, yatırımların meyvesi henüz alınamamış, satışlar artmamış vs vs bunu uzatabiliriz bunlar gercek olsada bizim bahanemiz değil mi? gördüğüm şey şu bakab da hisse fiyatınin yukselisi için CB ve ekibi ile hissede bulunan grup henuz kararini vermemiş, belkide önemli isler arasında görülmemiş şu an hissenin fiyatinin yukseltilmesi, başka şeylerle ilgileniyorlar belliki, ama bir yandan da zaman aleyhlerine işliyor ve çember daralıyor

Sayfa 226/342 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •