Sayfa 242/459 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Efendim, sayfada seviyeli bilgi alisverisi varken ne bu gidirmeler.Tufan bey hakli ,her sahis kendince paylasimda bulunuyor.Sende yaz biz okuyalim .

2.  Alıntı Originally Posted by lider966 Yazıyı Oku
    Sayin cefaksin paylasimina gore Saticilar cogunluktayken tavan olmasi ni nasil yorumlamak lazim.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

genelde tüm hisselere pasta atıyor bir kelime yorum yazmıyor bence en güzelini yapıyor emekleri için teşekürler her koyun kendi bacagından asılır misali nasıl istersek pastayı ona göre yorumluyoruz

satıcılı kapanmış fakat hisse kapanır kapanmaz ben yazdım bana gelmedi

3. arkadaşlar bu hissenin hedefleri büyük fakat ipin ucu çılgın biri ve ya birilerinin elinde............ ilk hedefi 5.** küsürden 60.68 kadar yükseldi ve 15.29 kadar düştü. dönüşü bura oldu ve 45.50 kadar tekrar yükseldi ve buradan 20.62 fiyata kadar düştü buradan da hedefi neresi olabilir bence harekat alanını kısıtlıyarak bir süre bir seviyeden yataya baglıyacak gibi bir gün artılarda bir gün eksilerde bu böyle gitmez düşüncesindeyim tabi özel haberler gelirse diyecek sözüm yok. ben 40.46 dinlenmeye cekildim

4.  Alıntı Originally Posted by TUFAN77 Yazıyı Oku
    Her seferınde rezıl olmaktan bıkmadınız....hısse duserken burada yazmaya bayılıyuor herkes..
    Allahtan hısse tokat gıbı cevap verıyor..

Rezıl olmaktan bıkmadınız burada..hala aynı muhabbetler....
    Rezil olan sensin kağıt düşerken arazisi .birde şunu kafana sok kağıt yükselmiypr düşüyor sonra yerine geliyor sen konuşurken neyse şimdide o hatta sen konuşurken 4x fiyattı şimdi 3x fiyatlarda yani prim yapmıyor.yazdığın tarihlerdeki fiyatlarına bak kağıt kime tokat atıyor gör !!!!

5. yarinki tavan 45.50 dönen çıtanın üstü eger test ederse oraları görürse ilk hedefteki 60.** fiyatı da test eder yoksa dar alanda git gel yapaçak yönü aşagı dönerse bu günki 42.24 zirve fiyatı bir daha göremeden döner diye düşünüyorum. yarın ola hayrola .........

6. Sanki bu hissede spek galipmiş gibi geliyor bana yine 42 den döndü bugün millete geçen seferki gibi geri gelecek imajı verıp yukarı çekebilir.ytd

Alıntı Originally Posted by eskibilen Yazıyı Oku
    Sanki bu hissede spek galipmiş gibi geliyor bana yine 42 den döndü bugün millete geçen seferki gibi geri gelecek imajı verıp yukarı çekebilir.ytd
    ozgyo öyle bir tokat yedi ki borsada kazandığını orada bıraktı emin ol
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Galip le alakası Yok,ozgyo da darbe falan yemedi adam yeni aldığı bir Şti ye ozgyo hisselerini teminat gösterdi.artı şuanda kağıdın hakimi ozgyo nun.

Sayfa 242/459 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •