Sayfa 34/298 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 265 - 272 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Gönüllü Hisse geri alımı vs ..aç tavuğun darısı misali..

mülk Allah'a aittir

2.  Alıntı Originally Posted by erkam Yazıyı Oku
    bugün genel kurul vardı galiba.
    Heyecanlanacak bir gündem var mı acaba?

Mülk allah'a aittir
    bunu yazdığından bu hisseyi takip etmediğin belli genel kurul ayın 24'dünde olacak diğer konu ise ben olumlu görüş olsun diye örnek verdim hayırlısı olur

3. Evet kurtulmanın yollarını arıyoruz başkan. 17 si değişmiş farkında değilim.

mülk Allah'a aittir

4. 2.15 maliyetle elimize verdiler bekliyoruz daha aşağısı da olsa bekleyeceğiz

5. O kadar hisse aldım sattım ama bu hissedeki yatırımcı kadar kendine inanan ve hedefine kendini inandırmış sağlamını görmedim yükler atıldıysa gidelim hedeflerimize artık zaman gelmiştir

6. Şirket Yönetim Kurulu 11.10.2013 tarih ve 2013/39 sayılı kararı ile “Şirket hisselerinin Borsa
    İstanbul A.Şâ€™de halka arzına dair yapılan çalışmalar başarılı sonuçlandığı takdirde halka arzı
    müteakiben 2013-2017 yılları arasında elde edilecek ve Sermaye Piyasası Kurulu mali tablo
    ve rapor standartlarına uygun ticari kar elde edilmesi halinde vergi ve yasal yükümlülükler
    düşüldükten sonra kalan dağıtılabilir karın tamamının ortaklara nakden veya sermayeye ilave
    suretiyle bedelsiz hisse olarak dağıtılması için Genel Kurul toplantılarında teklifte
    bulunulmasına†karar vermiştir. Bu bilgiler KAP’da ve Şirketimiz web sitesinde kamuya
    duyurulur.

halka arz olurken verilen tahattüt.. 2017 yılınıda kapsıyor bu sene temettü vermeyecem dedi.. bu karara göre ters bakalım g.kuruldan ne çıkacak

7. Ey yönetim kurulu unutmayın 3,98den siz bu hisseyi halka arz ettiniz söz verdiniz milleti mağdur etmeyeceğiz diye şimdi bu sözü yerine getirme zamanı geldi halka az fiyatının üzerine çıkarmanın zamanı geldi artık

8. evet üzmediler ..... !!!!!! bu tahtadan ellerini çeksinler yeterli bırak olumlu bişe yapmayı uzak dursunlar bize yeter . kağıt bu gün buralarda olmasının tek sebebi bu adamlardır . borsaya çıkış sebepleri kredi çekmemek için girdiler küçük yatırımcıyı söğüşlemek için . şunu unutmayın ALLAH ında bir hesabı vardır . İş dünyasında ve sosyal hayatta itibarsızlaştınız sadece siz değil ayle fertleride hergün burda yazılanlar yüzünüze vuruluyor Çevrenizdeki insanlar ve hatta çalışanlarınız dahi size hoş bakmıyor . Gün temize çıkma günüdür beyler

Sayfa 34/298 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •