Sayfa 138/984 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 7867 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Sanane lan
    Ağlama paşa

2.  Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Yılların sabır taşısın bozma ağzını sabret, o da satar gider sen dükkan sahibisin
    Hisse aşık olmamak lazım hedefe varınca ineceksin

3.  Alıntı Originally Posted by andrewcardwell Yazıyı Oku
    Hisse aşık olmamak lazım hedefe varınca ineceksin
    Hedef herkese göre farklılık gösterir muhakkak(kısa orta uzun vade) şahsen benim düşündüğüm rakamlar 3 haneli orta vadede...Bu yüzden sizin gibi düşünmeyenleri sorgulamayın lütfen
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Hedef herkese göre farklılık gösterir muhakkak(kısa orta uzun vade) şahsen benim düşündüğüm rakamlar 3 haneli orta vadede...Bu yüzden sizin gibi düşünmeyenleri sorgulamayın lütfen
    Çok doğru dediniz ancak ben arkadaşa birkaç yazı öncesinde birkaç tavsiye verdim lakin kendisi bunları dikkate bile almadı?Sağlık olsun ancak hedefiniz ve stratejiniz yok ise bu piyasa da önce Robotlar sonra BY sizi gömer ?
    Bu nedenle siz siz olun kendiniz bir oyun planı çizin .
    Benden bu kadar

5. Bi bitmediniz. Biz de alıştık gerçi çorbacılara. Borsaya kumar muamelesi yapanlara. Otokar öyle bir hissedir ki tam çözdüm dersin o seni çözüverir. Geriye doğru bak bakalım 100 sayfada 1 tane karşılıklı laf sokma ya da bilgiçlik taslama yapan var mı!

6.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Hayırlısı diyeyim.
     Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Sessiz sedasız bekledim diye yeniyim sanma üstad. Mubalasiz söylüyorum bir bimas iki otokar bu sene en çok karı bunlardan ettim. Ha bir de ecilc

Bir hafta sonra yine selâmlarınız kismetse

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fırsatları değerlendirmek lazım üstadım.
    Içinde bulunduğun durum buna izin veriyorsa tabi !

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ugunes Yazıyı Oku
    Bi bitmediniz. Biz de alıştık gerçi çorbacılara. Borsaya kumar muamelesi yapanlara. Otokar öyle bir hissedir ki tam çözdüm dersin o seni çözüverir. Geriye doğru bak bakalım 100 sayfada 1 tane karşılıklı laf sokma ya da bilgiçlik taslama yapan var mı!
    Çıkıyor ara sıra tipitipler. Çok da şey yapmamak lazım...

8.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Oyak yatırım, otokar için hedef fiyatını 84,00 tl'den 105,0 tl'ye, tavsiyesini 'endeksin üzerinde getiri'ye yükseltti
    “OTKAR’ı 4Ç18 finansal sonuçlarına ilişkin güçlü beklentilerimiz sebebiyle model dahil ediyoruz” demiş.3 haneli rakamlara ulaşacağımızı ümit ediyorum inşallah...
    Cümleten hayırlı kandiller
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 138/984 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •