Sayfa 383/818 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Emekli62 Yazıyı Oku
    Yok fazla bir değişiklik..Citi 17,70 + Deutsche 14,37 =32,07 Toplam 642,4 milyon lot Tamamı 2003 lot
    642/2003= 32,07 son üç ayda 220 milyon lot satmışlar.Eylul başı bu oran %42 imiş. Tam %10 satmışlar 842 milyon lottan 642 ye düşmüş.. Tekrar alıma geçerlerse kağıt yürür..içerdekilerin gücü yetmiyor maalesef..Son üç ayda iyi mal yemişler tepelerine..
    Senaryo ; Uncredit yapıkrediyi elinden çıkaracaksa leş kargaları kağıdı baskılıyor olabilir. Hisse geri alımı yapılmaması güçsüzlük göstergesi. 100 milyon lot bile alsa ki bu devede kulak kağıt hemen 2 tl olur.Yapı kredi çok ama çok ucuz..Trade bile yapılamıyor kağıtta tam fırtına öncesi sessizliği...Konjonktür ben yukarı gideceğim diyor...Dow şu an itibariyle % 2,5 yukarıda.Petrol düşüyor..Türkiyeyi olumsuz izlemeden çıkardılar..Döviz geri gelmeye devam ediyor..Bankaların hemen hepsi açık pozisyonda olduğu bilançolar hızla düzeliyor. Diyorki borsa ben 120 bin olacam...
    Yabancı payındaki azalış, bir cepten diğer cebe aktarım olabilir mi acaba. Miçün yabancı kağıdı biraz yukarı çekip ki bunun için bahane de vardı ( banka endeksini yukarı yönü bilanço vs), talep yaratıp buradan vermek yerine, tarihi dipte fiyatı aşağı baskılıyarak satıyor.

Bence burada filler tepişir durumu var. Birileri birilerini sıkıştırıyor olan bize oluyor.

2. bir 10 milyonda 1.70 e yazmislar.
    Yabanci takasi guncel olarak %34.5 gozukuyor azicik yukselmis gecen haftaya gore (32.5)

Tam 1 ay oldu sen adam olamadın. Vakıfbankı satıp sana geldiğim gün ne yaşadım lan ben
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

bu kadar baskının ardında sadece gelecek güzel hareketin izleri saklı.gerilen ok misali.acaba haber ne olacak bakalım.hayırlısı,beklemeye devam sıkıntı yok.....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

5.  Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    bu kadar baskının ardında sadece gelecek güzel hareketin izleri saklı.gerilen ok misali.acaba haber ne olacak bakalım.hayırlısı,beklemeye devam sıkıntı yok.....
    Sıkıntı yok derken. Sinir hastası olacaz doktor.

6. ykb ile ilgili hocaya danıştım niye yükselmiyor diye. hoca cenabetlik vardır dedi.bende bugün ykb yatırım uzmanı kadını aradım.hocanın dediğini aktardım.tüm çalışanlar gusul abdesti alsınlar da bizde rahat edelim dedim.inş yarından itibaren düzelir diye ümit ediyorum.

7. Sövesi geliyor insanın 60 ları görmekten midem bulanıyor artık

Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok derken. Sinir hastası olacaz doktor.
    Aynen o kadar zaman boşuna bekledim biraz inat ettim ama sonuç kendime zarar. Tektudan anında zararı çıkardım. Kar alacağımdan da kuşkum yok. Götüyle inatlaşan donuna sıçar derler. Ykbnk için uyarlarsak ykbnk ile inatlaşan sinir hastası olur. Tabi kısa zamanda yükselmesi dileğiyle hoşçakalın bol kazançlar.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Sayfa 383/818 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •