Sayfa 410/818 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. öne alalım...2 üstü mesela 2.20 gibi neden olmasın.
     Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    1,58 altını görmeden 2 üstü görülecek.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    iki aylık iş temposunda off olup burda yazıyorsam ya trend ciddi bir tur daha bozulacak yada kısa vadeli diplerde veyahut beklenen ikili dibi yapacağız bugünlerde.
    ykbnk bu arada ne gördü gördüde olabilir. Veya tuttu fırlattı devam.
    kıçlarına bakarak mal satıyorlar.
    bekliyoruz tek tuş sanki tabana kadar emirleri görmüyorlar façanız sağlamsa basın pehh.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    para girmemiş olsa idi
    ve sen bu yerli milliyetçi geçinenlere kalsa idin

senin bankaların dört gün taban
    usdtl bugün 12 tl den işlem görüyor olurdu
    benim kişisel görüşümdür.

şaun biz ayı piyasası değil boğa piyasası yaşıyoruz verilen tablolara göre.
    senden başka gerçekleri yazan a rastlamadım topikte saygılar kardeş

4. hiçbirşey olmaz. iki gün sonra veya yarın çıkış başlar. 95 bine geliriz. 3.dünya savaşı mı çıktı ne oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    Kap açıklama:

Medyada Bankamızın ilave ana sermaye tahvil ihracı konusunda bazı haberlerin yayınlandığı görülmüştür.

26 Nisan 2018 tarihli özel durum açıklamamızda belirtildiği üzere; Yönetim Kurulumuz tarafından Özkaynak Yönetmeliği'nin "İlâve Ana Sermaye" başlıklı 7'inci maddesinde yer alan şartlara uygun olarak ihraç edilmek suretiyle, belirli bir vadeye veya belirli bir itfa tarihine sahip olmayan daimi nitelikte, çeşitli tertiplerde ve ihraç tarihlerindeki piyasa koşullarına göre belirlenecek sabit ve/veya değişken faiz oranlarına sahip, Bankamızın hali hazırda sürdürülmekte olan MTN (Medium Term Note) Programı altında toplamda azami 1.000.000.000 ABD Doları veya muadili yabancı para veya Türk lirası tutarına kadar ilâve ana sermayeye dâhil edilebilir borçlanma aracı ihracı veya ihraçları yapılmasına karar verilmiş olup, Bankamız tarafından Citigroup Global Markets Limited ("Citi"), BofA Merrill Lynch ("BofaML") ve UniCredit Corporate & Investment Banking ("UniCredit CIB") planlanan borçlanma aracı ihracında finansal danışman ve talep toplama yetkilisi olarak; ve bu isimlere ek olarak J.P. Morgan Securities PLC ve Société Générale SA talep toplama yetkilisi olarak yetkilendirilmiştir.

Bankamızın kamuya açıklanan sermaye pozisyonunun güçlendirilmesi planı çerçevesinde Haziran 2018'de başarılı bir şekilde tamamlanan Nakdi Sermaye artırımını takiben, üçüncü taraf yatırımcılar ile birlikte hakim hissedarların da muhtemel katılımını içerebilecek, ABD doları olarak ilave ana sermaye ihracı için fırsatlar araştırılmaktadır. İhracın zamanlaması, tutarı ve ana sermayedar katılım oranları ise bu aşamada netleşmemiş olup piyasa koşullarına göre belirlenecektir.

Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durum Tebliğine göre kamuya açıklanacak herhangi bir konu bulunmamakla birlikte, işbu açıklama yatırımcılarımızdan gelen sorular üzerine yapılmıştır.

Hiç bir banka patronu durduk yere bankasına sermaye enjekte etmez.

Geçen gün bir arkadaş "ya bir bedelli daha olursa" diye sorduğumda gülme krizine girmişti.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    sesli düşünelim para enjekte edilmesini gerektiğini düşündüğünüz bir işyeriniz var
    ama halihazırda işyerinize değerine nakit verecek bir ortağınız var
    ve bu değer aldığınız paranın iki katı civarında
    ama bunları tercih etmeyip şirkete para enjekte ediyorsunuz

neden para enjekte etmeyi tercih ediyor olabilirler sorusunı sormak daha mantıklı.

bir kere sen koca holdingleri finanse ediyorsun holding senden para alıyor
    senin banka olarak piyasa değerin holdingin tüm varlıklarına eşit benim esas anlama veremediğim birinci husus bu

örneğin akenerji nin bağlı olduğu grubu düşünün
    senden teminatlı kredi çekmiş tüm varlıklarını hesaplayın sonra dönün banka yapı kredidi yoksa akkköklermi ben anlamadım.

şirket bundan sonra özkaynağı güçlendirmesi gerekmekte buda karlılıkla mümkün.

piyasa düşerken heryer ucuz çıkarken her yer pahalıdır .
    sen bu oyunda kendini nerde görüyorsun. tüm mesele burada.

şirket bedellide açıklar temettüde verir bedelsize gider.
    ama işin ilginç tarafı borsanın bunların hiçbiri ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. Durumu iyi kasası dolar dolu olanlarda düştü tirent düşüşte bu döngü uzun süre yatayda kala bilir 2008 deki gibi v yükselişi beklentisi gerceklesmiyebilir uzun süre yatay bebekte bilir ler.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    sesli düşünelim para enjekte edilmesini gerektiğini düşündüğünüz bir işyeriniz var
    ama halihazırda işyerinize değerine nakit verecek bir ortağınız var
    ve bu değer aldığınız paranın iki katı civarında
    ama bunları tercih etmeyip şirkete para enjekte ediyorsunuz

neden para enjekte etmeyi tercih ediyor olabilirler sorusunı sormak daha mantıklı.

bir kere sen koca holdingleri finanse ediyorsun holding senden para alıyor
    senin banka olarak piyasa değerin holdingin tüm varlıklarına eşit benim esas anlama veremediğim birinci husus bu

örneğin akenerji nin bağlı olduğu grubu düşünün
    senden teminatlı kredi çekmiş tüm varlıklarını hesaplayın sonra dönün banka yapı kredidi yoksa akkköklermi ben anlamadım.

şirket bundan sonra özkaynağı güçlendirmesi gerekmekte buda karlılıkla mümkün.

piyasa düşerken heryer ucuz çıkarken her yer pahalıdır .
    sen bu oyunda kendini nerde görüyorsun. tüm mesele burada.

şirket bedellide açıklar temettüde verir bedelsize gider.
    ama işin ilginç tarafı borsanın bunların hiçbiri ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
    Sayın kentuf ; bu hisse borsa 120000 deyken de sıkıntılıydı. Burada önemli olan yönetimin tutumu. Son derece basiretsiz ve ilgisizler. kapa gönderdikleri en son açıklamaya bakın. Ne tarih belirtmişler Nebi kesin yargı belirtmişler yatırımcıları tatmin edecek kaydeder hiçbir açıklama yok alelade iş olsun diye yapılan bir açıklama. Borsa belirsizliği sevmez, borçlanma aracı ihraç edeceğim dersin ve gereğini yaparsın bunun için ipe un sermezsin

Sayfa 410/818 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •