Sayfa 19/244 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Uyuşturdular kağıdı,resmen mal yedirme operasyonu var.1.78-1.79 a getirip gidecek görüntüsü verip gelenin kucağına veriyorlar gibi bir hava sezdim.Bunlarin 3 aylık bilançodan ümitleri yok galiba.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yolcu yolunda gerek...

3. Artık hareket zamanı yaklaştı hayırlısı hedefim 2,5 tl ytd

4. 2.5 ilk hedeftir sonrasına geçebilecek mi bakalım

5. Arkadaşlar elinde KRGYO olan ve İstanbulda oturan varmı ?
    Maksadın yüceliği ,yolun sıkıntısından belli olur. HZ.MEVLANA

6.  Alıntı Originally Posted by zottiri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elinde KRGYO olan ve İstanbulda oturan varmı ?
    Var zottiri kardeş hayırdır neden ?

7.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Var zottiri kardeş hayırdır neden ?
    Yav-tan kardeş sende görmüşsündür 20-21 mayısta İstanbul da Gayrimenkul fuarı Arap-Türk zirvesinde buluşuyor. Özellikle körfez ülkeleri ön planda olacaktır. Eğer o tarihte gidebilirsen dostum KRGYO standı var mı varsa ellerindeki hangi gayrimenkulleri pazarlıyor Arapların portföye yaklaşımı nasıl, bi şeyler öğrenebilirmiyiz diye düşünmüştüm. Dünde Beyaz tv de yöresel yerleri gezen bi program vardı oda Yalova bölgesini tanıtıyordu. Spiker konuştuğu işletmecilere Arap müşterilerin çokluğunu memnun olup olmadıklarını soruyordu hepside ''çok memnunuz onlarda buraları çok seviyorlar'' diyorlar.Hem Kartal hemde Güre için Araplar hazır müşteri gibi ...ytd
    Maksadın yüceliği ,yolun sıkıntısından belli olur. HZ.MEVLANA

8.  Alıntı Originally Posted by zottiri Yazıyı Oku
    Yav-tan kardeş sende görmüşsündür 20-21 mayısta İstanbul da Gayrimenkul fuarı Arap-Türk zirvesinde buluşuyor. Özellikle körfez ülkeleri ön planda olacaktır. Eğer o tarihte gidebilirsen dostum KRGYO standı var mı varsa ellerindeki hangi gayrimenkulleri pazarlıyor Arapların portföye yaklaşımı nasıl, bi şeyler öğrenebilirmiyiz diye düşünmüştüm. Dünde Beyaz tv de yöresel yerleri gezen bi program vardı oda Yalova bölgesini tanıtıyordu. Spiker konuştuğu işletmecilere Arap müşterilerin çokluğunu memnun olup olmadıklarını soruyordu hepside ''çok memnunuz onlarda buraları çok seviyorlar'' diyorlar.Hem Kartal hemde Güre için Araplar hazır müşteri gibi ...ytd
    Şuan şehir dışındayım ama o tarihlerde istanbulda olursam giderim tabi ki ama şuna emin ol ki horizon ve güre tesislerinde hatırı sayılır bir nakit girişi olacak 3 aylık bilançodan ziyade 6-9-12 aylık bilançolar iyi gelecektir ...kilyos arazisi de heran satışa çıkabilir yeni projeler açıklanabilir hayırlısı olsun ytd

Sayfa 19/244 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •